Вимагатимуть ремонту: у Болехові планують перекрити дорогу

 • Сьогодні, 30 червня, Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області повідомляє про можливе часткове перекриття руху у Болехові.

  У Болехові, Долинського району люди планують частково перекрити рух транспорту – поліція забезпечуватиме публічний порядок та пропонує об’їзд.

  Йдеться про дорогу національного значення Н-10 «Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — пропускний пункт Мамалига».

  О 9 год місцеві мешканці планують розпочати акцію протесту на вулиці Д. Галицького (пішохідний перехід біля магазину «Оксана»). Метою проведення цього заходу є вимога продовження капітального ремонту дорожнього покриття автодороги.

  З метою інформування водіїв та організації об’їзду виставлять 5 постів, а саме:

  Пост 1 – у м. Калуші, з метою інформування громадян та скерування руху ТЗ у напрямку с. Довгий Войнилів Калуського району;

  Пост 2 – при в’їзді у м. Долину, біля повороту на с. Рахиня для скерування руху ТЗ у напрямку с. Велика Тур’я Долинського району;

  Пост 3 – на кільцевому перехресті у м. Долина з метою інформування громадян про обмеження руху у м. Болехів;

  Пост 4 – біля повороту на с. Тяпче Долинського району з метою інформування громадян та організації зупинки великогабаритних транспортних засобів на узбіччі дороги.

  Пост 5 – на межі Івано-Франківської та Львівської областей з метою інформування громадян про часткове обмеження руху у м. Болехів Долинського району Івано-Франківської області.

  Нагадаємо: У Верховинському і Галицькому районах перекрили рух транспорту

  Фото – ілюстративне

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!