Вимагає перемовин: Україна не згодна з рішенням провести “Євробачення-2023” в іншій країні

 • Україна не згодна з рішенням провести “Євробачення-2023” в іншій країні та вимагає додаткових переговорів.

  Про це йдеться на сторінці Верховної Ради України, пише “Галицький кореспондент“.

  Європейська мовна спілка вирішила, що пісенний конкурс “Євробачення” у 2023 році відбудеться не в Україні.

  Україна не згодна з характером прийняття такого рішення — коли її поставили перед фактом без обговорень можливостей інших варіантів. Країна вважає, що має всі підстави на проведення подальших перемовин та знаходження спільного рішення, яке буде задовольняти всі сторони.

  “Ми чесно виграли “Євробачення-2022” та виконали наразі всі умови в зазначені терміни щодо процесу погодження його проведення в Україні — надали відповіді та гарантії по безпекових нормах та можливі місця проведення конкурсу. Проведення “Євробачення-2023” в Україні — це потужний сигнал для всього світу, що він підтримує Україну зараз. Ми будемо вимагати змінити це рішення, тому що вважаємо, що зможемо виконати всі взяті на себе зобов’язання, про що було неодноразово наголошено Європейській мовній спілці. Тому ми вимагаємо додаткових перемовин щодо проведення “Євробачення-2023″ в Україні”, – йдеться в дописі.

 • Читайте також: солісту Kalush Orchestra, які перемогли на “Євробаченні-2022”, присвоїли звання “Почесний громадянин міста”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!