“Вирішила допомогти, бо хочу перемоги”: 73-річна прикарпатка купила дрон для військових 10 бригади “Едельвейс”

 • На акумуляторі БпЛА жінка залишила записку для воїнів: “Вбий мос**ля”.

  73-річна Ганна Микитюк із села П’ядики, що на Івано-Франківщині, придбала дрон для військових 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.

  Ганна Микитюк розповіла, що вирішила купити та передати військовим дрон після того, як переглянула відео із зони бойових дій, пише “Суспільне”.

  “Я побачила репортаж з Донеччини, де якраз перебуває наша бригада. Тепер росіяни розбили село Званівка. Залишилася лише церква Василя Великого, і навіть образ того святого росіяни знищили. В репортажі стояли наші коломийські хлопці й просили дрон. І я розплакалася. Наступного дня зранку сказала дочці й онучкам: “Купімо дрон”, — пригадує жінка.

  Ганна Микитюк зустрілася з військовими, щоб порадитися, де краще купити БпЛА.

  “Я хочу допомогти хлопцям, щоб їм було легше, бо дрон — це є очі. Я знаю, що безпілотники — розхідний матеріал на війні. Але, можливо, мій дрон їм трошки допоможе. Це дуже малесенький благодійний внесок напроти того, що ці діти для нас роблять, як вони стараються, як бідують в тих окопах. Вирішила допомогти, бо хочу перемоги, хочу, аби війна закінчилася”, — каже Ганна Микитюк.

 • Пенсіонерка дуже пишається 10 гірсько-штурмовою бригадою, тому допомагає військовим, чим може.

  “Я навіть казала внучкам, що впізнала одного хлопця в репортажі. Бо я їм на Спаса давала пиріжки з маком. Ми на це свято пішли з онучками в кафе, і там були хлопці з цієї бригади. Вони обідали і я їх пригостила пиріжками. Минулого року я бійцям передала моркву, буряк, капусту, бо маю сад і город. А цього року теж заготувала моркву і яблука, ще буряк і квашену капусту. Хлопців треба годувати й допомагати”, — каже Ганна Микитюк.

  До теми: Франківський волонтер за допомогою зубної пасти розмальовує вікна

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!