Виручені кошти – на потреби ЗСУ: у Франківську відкрили виставку “Херсонщина – це Україна”

 • В Івано-Франківській ратуші сьогодні, 1 листопада, відбулось відкриття виставки картин «Херсонщина – це Україна».

  Один з організаторів виставки Роман Білявський зазначає, що проєкт покликаний для того, аби привернути увагу українського суспільства та світової спільноти до подій, які відбуваються в Україні, зокрема на Херсонщині, пише “Галицький кореспондент”.

  «Виставка відбулась в багатьох містах, і сьогодні ми приймаємо її тут, в Івано-Франківську. Основне зусилля на культурному фронті зараз – зібрати кошти для звільнення Херсонщини та територій від окупантів. Всі можуть долучитись до збору коштів і підтримати наші ЗСУ», – каже міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  “Херсонщина – це Україна” – мистецький благодійний проєкт, де художники, ілюстратори, митці створюють картини та ілюстрації, а подальший продаж картин, мерчу і NFT приносять кошти для звільнення півдня України.

  Місія проєкту – в моральній підтримці жителів окупованої Херсонщини та ВПО з Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Дніпровської та інших областей, а також звільненні України від окупантів.

  Триватиме виставка до 14 листопада, а відвідати можна буде з вівторка по неділю з 10:00 до 17:00.

  Кошти від продажу картин підуть на потреби ЗСУ, а після звільнення окупованих територій – на відбудову культурних пам’яток Півдня. Виставку уже побачили жителі міст та ВПО Умані, Кривого Рогу, Одеси та Львова.

  Проєкт не матиме закінчення допоки художники, ілюстратори та інші митці мають бажання надавати свої твори, а люди всього світу в бажанні підтримати Україну будуть купувати твори у фізичному, NFT форматі, або у вигляді практичних речей з принтом.

  До теми: У Бурштині на очах у людей скульптори робили дерев’яні мініскульптури, а потім їх продали на аукціоні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!