Вище художнє професійне училище № 3 відзначає 70-річний ювілей

 • З цієї нагоди привітати педагогічний, трудовий та учнівський колективи навчального закладу завітав заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович і президент Івано-Франківської торгово-промислової палати, депутат обласної ради Андрій Левкович.

  Ігор Пасічняк зазначив, що в училищі створені всі умови для всебічного розвитку талановитої молоді. Саме тому, сьогодні можна з упевненість сказати, що тут майбутню професію охоче здобували цілими родинами.

  «70 років – це поважний ювілей для училища, – підкреслив управлінець. – Однак завдяки самовідданій праці педагогів, високому професіоналізму майстрів та креативному управлінню директора закладу, ви завжди йдете у ногу з часом, готуючи при цьому висококваліфікованих спеціалістів деревообробної галузі. Переконаний, що невдовзі ваша мрія про створення на базі училища коледжу буде втілена».

  За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та гідну педагогічну діяльність  директора училища Наталію Коростіль нагороджено грамотою Міністерства освіти і науки України. Викладачів закладу відзначено грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації.

  У рамках святкування вихованці та викладачі закладу презентували виставку власних робіт, на якій представили вироби із дерева, бісеру та металу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!