Вишколи допомагають: 19-річний прикарпатець воює на фронті та мріє про одруження (фото)

 • Андрій, фан Локоть – ще один представник з Ультрас Прикарпаття. У військкомат він прийшов наступного дня після повномасштабного вторгнення. Попри свій юний вік. Тоді йому було всього 18.

  Про це повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на Ультрас Прикарпаття. 

  Як розповідає хлопець, на той час йому виповнилось лише 18, перед тим якраз закінчив навчання. І вже наступного дня після вторгнення він був у військкоматі. Свої 19 відсвяткував на фронті.

  “Я можу твердо сказати, що за свободу власної держави я готовий віддати своє життя, – розповідає про себе Андрій. – На війні активно виявляємо та знищуємо підар** разом з хлопцями з Карпатської Січі. Окупантам пощади не буде”.

  Додає, що вони активно застосовують всі здобуті навички на вишколах організації “Карпатська Січ” та на курсах з військово-тактичної підготовки.

  “Після закінчення війни мрію зібрати усю свою сім’ю. Хочу на гру “Прикарпаття”, щоб повболівати за наш футбольний клуб, із нетерпінням чекаю на виїзний матч. А ще після війни обов’язково зроблю пропозицію своїй дівчині, щоб створити ще одну жовто-зелену сім’ю! Все буде Україна!”, – підсумовує він.

  Також читайте про франківця Артема Вакалюка, який теж вболівав за “Прикарпаття”, а зараз воює на Донеччині.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!