Вивезення сміття для калушан може подорожчати майже вдвічі

  • Сьогодні, 19 січня, на офіційному сайті Калуської міської ради КП «Екосервіс» оприлюднило свою пропозицію щодо зміну тарифів на послугу з вивезення і захоронення побутових відходів з обґрунтуванням.

    Комунальне підприємство «Екосервіс» здійснило розрахунки планового економічно обґрунтованого тарифу  на послуги з перевезення і захоронення твердих і рідких побутових відходів на 2018 рік, інформують “Вікна”.

    Розрахована економічно обґрунтована собівартість послуги з вивезення 1 куб. м твердих побутових відходів зросла на  52,7 % і становить 50,62 грн; послуги із захоронення 1 куб. м твердих побутових відходів зросла вдвічі і складає 26,50 грн; собівартість послуги з вивезення 1 куб. м  рідких відходів зросла на 98,3 % і вартує 128,73 грн, йдеться у повідомленні.

    Головні чинники, через які виникла необхідність перегляду тарифів, — зростання рівня мінімальної заробітної плати на 16,3 %; зростання цін на паливо на 30 %; на мастильні матеріали на 49%; ріст ставок екологічного податку на 11,2 %.

    Чинні тарифи на послуги з перевезення і захоронення твердих і рідких побутових відходів були затверджені у лютому 2017 року і покривають 66% собівартості послуг.

    Тарифи пропонується затвердити у таких розмірах:

    — з одного мешканця приватного сектору — 15,73 грн на місяць;

  • — з одного мешканця багатоповерхівок  — 13,76 грн на місяць.

    Чинний тариф для мешканців приватного сектору – 8,50 грн на місяць, багатоповерхівок – 7,50 грн на місяць.

    До 1 лютого КП «Екосервіс» приймає зауваження і пропозиції мешканців міста до запропонованих тарифів.

    Читайте також: «Це імітація», – Марцінків про сортування сміття в Івано-Франківську

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!