Вивихи від Моха

 • Днями

  НОСОРОГИ

  Племінник, учень четвертого класу, пізно ввечері у своїй кімнаті дивиться телевізор. Його мама, моя сестра, зайшла в кімнату і, побачивши на екрані Спанч Боба, сказала, що досить вже дивитися всілякі дурниці. Ввімкнула канал Animal Planet і вийшла. Минає хвилин десять, дитина заходить у вітальню і каже: “Мамо, а це нормально, що я перед сном дивлюся, як розмножуються носороги?”

  Якось

  АХМЕД

  Німецькі ЗМІ другий день обговорюють історію 32-річного сирійського біженця на ім’я Ахмед, який проживає зі своєю родиною у великому будинку, наданому урядом. Журналістам Ахмед не соромлячись розповідає, що дуже вдячний Ангелі Меркель, яка буквально втілила його мрію: він живе в розвинутій і безпечній європейській країні з усією своєю родиною на виділені державою гроші. «Вона єдина людина, яка щиро відчула страждання сирійців. Я також дякую і всім німцям за проявлене співчуття до мого народу». Крім того, що чоловік не працює, обурення німців викликає і наявність у нього двох дружин: Ахмедові дозволили перевезти в країну свою другу дружину, хоча в ФРН заборонена полігамія. Сирієць може відвідувати безкоштовні мовні курси, йому запропоновані варіанти для працевлаштування. Але чоловік навіть не думає працювати: грошей, що виділяються на багатодітну сім’ю, вистачає, щоб жити у своє задоволення. У себе на батьківщині Ахмед працював як некваліфікований робітник, до того ж він неписьменний. Цікаво й те, що друга його дружина вийшла заміж, коли їй було лише 13 років, що так само заборонено законом Німеччини і не може бути легітимним. Першій дружині на момент вступу у шлюб було 14 років. Ахмед називає себе правовірним мусульманином і посилається на норми шаріату. Природно, ні про яку плату за будинок мова не йде: все безкоштовно. З додаткових ніштяків – камін і великий плоский телевізор. Ахмед розповів журналістам, що хоче мати чотирьох дружин і десятеро дітей. Коли незручних запитань у населення стало занадто багато, чиновники послалися на інтереси неповнолітніх, пояснивши, що притулок було надано з дотриманням усіх правил. Активісти намагаються подати на районну владу до суду за пропаганду полігамії. У коментарях німці оцінили утримання однієї такої сім’ї у 7000 євро на місяць, що ніяк не вкладається в нормальну логіку. Обурені пишуть, що подібного можна досягти, працюючи до 70: “Медичне страхування, зубні протези, житло, автобус і проїзд, міжнародні водійські права, безкоштовний Wi-Fi, і все це безкоштовно! Основною вимогою є те, що ти НЕ НІМЕЦЬ!”

 • Колись

  БУМЕРАНГ

  Повернення різних загублених речей – це норма, а от віддані повернулися вперше, і ось як це було. Купив собі нову парасольку, а стара так і залишилася валятися, ну не викидати ж. В один із дощових днів схопив обидві: одну вранці, а стару парасольку – в обід. Підходжу до роботи, а на ґанку стоїть дівчина без парасольки, на годинник дивиться, схоже, запізнюється. Підходжу, даю їй парасольку і кажу: «Потім комусь віддаси, кому буде потрібно». Увечері, виходячи з роботи, знову забуваю парасолю, але дощу ще немає. Та дощ починається раптово, і я, ховаючись на зупинці, перечікую негоду. Підходить мужик (під парасолькою) дає мені другу і каже: «Бери, потім віддаш комусь». Дивлюся, а парасолька моя, стара. «Як вона до вас потрапила?” – питаю мужика. «Та дочці тренер дав, а йому учень з іншої секції віддав…» Словом, не знаю, скільком людям вона допомогла, але повернулась до мене, а потім я її знову віддав «тому, кому вона була потрібна».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!