Вивихи від Моха

 • Днями

  ЕКСПЕРИМЕНТ

  У зв’язку зі зґвалтуванням у судово-гінекологічну експертизу надійшла на обстеження громадянка Ф. За словами жінки, над нею поглумився незнайомий чоловік у положенні стоячи. І не де-небудь, а затягнувши її в трансформаторну будку, розташовану під високою напругою. Оглянувши потерпілу, експерти факт cекcуального насильства беззастережно підтвердили, видавши для правоохоронних органів відповідний висновок. Яке ж було їхнє здивування, коли рівно через тиждень Ф. знову звернулася до них з приводу повторного зґвалтування… тим самим злочинцем. Будучи затриманим, той визнавати себе винним категорично відмовився, заявивши, мовляв, не такий я дурень ґвалтувати жінку в безпосередній близькості оголених дротів. До того ж, на його думку, дві дорослі людини всередині трансформаторної будки при всьому бажанні поміститися не можуть, а без бажання – і поготів. Довелося прокуратурі в терміновому порядку проводити слідчий експеримент. Запросивши понятих і повністю знеструмивши вказане місце події, в будку спочатку запропонували зайти потерпілій. Слідом за нею туди досить легко втиснувся і підозрюваний. Ймовірно, усвідомивши, що експеримент завершився не на його користь, він різко закрив металеві двері зсередини на засув і з криком “Все одно тепер посадять!” зґвалтував Ф. ще раз.

  Якось

  ШЛЬОПАНЦІ

  Немолода сімейна пара на відпочинку на Ямайці. Заходять у взуттєвий магазин купити чоловікові пляжні шльопанці. Обкурений ямайський продавець з  ямайським акцентом: «Ну, вам це, братани, як, ну, типу, просто шльопанці чи для ceкcу шльопанці?» Пара в подиві – як це так, шльопанці для ceкcу? Продавець пояснює: «Ну, це, типу, ніби ось одягаєш – і відразу суперсила з’являється, і будь-яку жінку хочеться сильно, довго і багато разів, не перестаючи, поки шльопанці не злетять. Ти, братане, якщо хочеш, поміряй, сам побачиш, як воно, якщо не віриш». Чоловіка сказане не вражає, він вже немолодий і всякого побачив, йому шльопанці потрібні, а не пусті балачки продавця. Але дружина явно зацікавилась, пхає його ліктем у бік – ну, поміряй, ну поміряй… Гаразд, каже, давай поміряю, неси ті, що для ceкcу. Продавець приносить, чоловік одягає – і тут же весь міняється!! В очах з’являється блиск, якого дружина не бачила вже багато років, м’язи наливаються силою, шкіра стає вологою і пружною, а в шортах прямо на очах виростає щось велике… дуже велике… дуже-дуже велике… І тут чоловік хапає продавця, одним рухом зриває з нього штани, кидає на прилавок і… Дружина в шоці, прилавок ледь не розвалюється від енергійних рухів, а чоловік нічого навколо не бачить і не чує. Продавець кричить на весь магазин під ритм того, що відбувається: «Бра-та-а-а-не, НЕ-НА-ТУ-НО-ГУ-О-ДІВ, НЕ-НА-ТУ-НО-О-О-О-О-О -ГУ!!!»

 • І взагалі…

  Жінка і її коханець були вдома, поки чоловік був на роботі. Її дев’ятирічний син зайшов до кімнати і, бачачи, як вони займаються любов’ю, сховався в шафу й звідти підглядав. Несподівано заходить чоловік. Дружина ховає коханця у шафу, не знаючи, що там її син. Хлопчик: «Темно тут». – «Так». – «У мене є футбольний м’яч». – «Це добре..». – «Ви не хочете його купити?» – «Ні, дякую». – «Мій батько в кімнаті». – «Ок, скільки?» – «250 доларів». Через кілька тижнів хлопчик і чоловік знову зустрічаються в шафі. Хлопчик: «Темно тут». – «Так». – «У мене є кросівки». Пам’ятаючи попередню розмову, чоловік запитує: «Скільки?» – «750 доларів». – «Ок». Через кілька днів батько каже своєму синові: «Підемо пограємо в футбол». – «Я не можу, я продав м’яч і кросівки». – «Скільки ти отримав?» –  «1000 доларів». – «Це неприпустимо! Як ти міг взяти за них так багато грошей! Це набагато більше, ніж вони коштують. Це гріх, ти повинен піти до церкви і покаятися». Батько повів сина до церкви. Хлопчик зайшов у сповідальню, закрив двері і сказав: «Темно тут». Священник: «От тільки не починай знову з цього!»

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!