Вивихи від Моха

Днями

ГРЕТА

Грета Тунберг і все, що вам потрібно знати про екологічний активізм. Оскільки Грета – екологічна активістка, то вона публічно відмовилася летіти літаком у Нью-Йорк. Офіційна причина, озвучена для ЗМІ, – літак має дуже великий “вуглецевий слід”: цей вид транспорту неекологічний, псує атмосферу, руйнує озоновий шар, спричинює глобальне потепління і т.д. Грета принципово не літає літаком. Ніколи. Тому зі Швеції в Нью-Йорк вона добиралася яхтою, яка раніше мала назву «Едмонд де Ротшильд», тому що замовником яхти був глава французької гілки Ротшильдів, колишній роботодавець Еммануеля Макрона Бенджамін де Ротшильд. На яхті під час перетину Атлантики, на вимогу Грети, був опечатаний дизельний мотор, який повинен бути на кожному такому плавзасобі з метою безпеки. У мережі вже встигли подискутувати стосовно того, що виробництво самої яхти з вуглепластику залишає не менший, а навіть більший “вуглецевий слід”. Але річ навіть не в цьому. На яхті нібито є сонячні батареї і підводні турбіни для вироблення електроенергії (мотор же мовчить), але річ теж не в цьому. Увага! Зараз буде найцікавіше: Грета з супроводжуючими перетинала Атлантику на 20-метровій гоночній яхті з опечатаним дизельним мотором, тобто під вітрилом. Подорож зайняла близько 20 днів. Екіпаж яхти (не рахуючи пасажирів), необхідний, щоб яхта хоч кудись припливла взагалі, – 5 моряків. Після прибуття в Нью-Йорк Грета відпочивала кілька днів, потім виступала в ООН. Якийсь час після виступу вона ще проведе в Нью-Йорку, потім тим же ходом додому, до Швеції. Моряки, які пригнали яхту з Гретою в Нью-Йорк, зійшли на берег і відлітають додому літаком. Їм на зміну прилітають літаком ще 5 моряків, які будуть тією ж яхтою везти Грету назад до Швеції ще 20 днів. Підсумок: піклуючись про екологію, Грета відмовилася летіти удвох з татом через океан. Тому десять осіб перетинають цей же океан неекологічним літаком, щоб зберегти навколишнє середовище. 10 авіаквитків замість 4-ох, і той же “вуглецевий слід”. Це власне все, що потрібно знати про екологічний активізм. Взято з комента під роликом на Ютубі. Дані перевірив. Є підтвердження в мережі, можете погуглити.

Якось

СОБАКА

Собака-іграшка однієї відомої фірми при натисканні на різні частини тіла говорить. Але найцікавіша її функція в тому, що коли дитина не грається з нею хвилин десять, вона намагається привернути дитячу увагу. Не знаю, що з іграшкою сталося, але коли чоловік сестри йшов вночі в туалет, іграшка видала йому в темряві: “Ку-ку, малюк. Я тебе бачу…” Як то кажуть, пішов попісяти, заодно і покакав.

Колись

СЛУЖБА

Знайомий служив у радянській армії. Перед призовом хтось із родичів побажав: “Щоб служба для тебе пройшла, як два дні і дві ночі!” Ох і довго він потім матюкав родича: його відправили служити за полярне коло, на землю Франса Йосифа.

І взагалі…

Прийшов якось до мудреця дурень і каже: «О наймудріший, я прийшов просити у тебе поради. Я люблю одну жінку і хотів би одружитися з нею. Але виявилося, що вона не незаймана. Старші кажуть, що дружина обов’язково повинна бути незайманою. Але я так і не зрозумів, чому. Прошу, розтлумач мені». – «Це дуже просто, – сказав мудрець, посміхнувшись. Він дістав з кишені дві цукерки і поклав їх перед чоловіком. Одна з цукерок була обгорнута в кольоровий папір, а друга вже відкрита. – Яку ж ти вибереш?», – запитав мудрець. «Я виберу ту, що вже відкрита». – «Ну чому ж?!» – запитав мудрець здивовано. «Тому що я не знаю, що саме загорнуто в цей кольоровий папір, наймудріший. А тут я бачу, що це і справді цукерка, яка мені подобається». – «Та пішов ти на х…! – розсердився мудрець. – Всю притчу мені зіпсував».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!