Вивихи від Моха

 • Якось

  ХІРУРГ

  Хірург, що повідав цю історію, працював у сільській місцевості. Якось до нього на прийом прийшов пацієнт, у якого з ануса стирчав… натуральний свинячий хвіст! Хірург в шоці. Пацієнт зізнався: живе він сам… Була у нього свиня, яку він відгодовував на м’ясо. Прийшов час, і він її забив. І тут в голову йому стрельнула шалена думка – він відрізав у свині хвіст і засунув собі в дупу! Подуріти вирішив. Тільки не врахував одного: щетина у свині ого-го і росте до хвоста, тобто вставити можна легко, а от витягти – ні! Вона там, як парасолька, розкривається! Промучився бідолаха три дні, а потім пішов до лікаря здаватися. Хірурги, звичайно, посміялися, однак чужорідне тіло видалили і порадили наступного разу вже з коров’ячим хвостом приходити – щоб було ще модніше!

  ЗНАХІДКИ

  Приїхали ми якось під вечір в Кушинагар (маленьке містечко в Індії). Поселилися, помилися, попили чаю. Наступного дня по всьому місту відключили воду. Запитуємо: як, чому? Виявилося, рік тому зникла корейська туристка і вранці її останки знайшли у водонапірній башті.

  Інколи найдивовижніші речі можуть знайтися у найнесподіваніших місцях. Наприклад, презерватив у шлунку 5-річної дитини, шматок виделки у прямій кишці голови колгоспу тощо. Це сувора проза життя. Але то пусте. У нас якось дівчинка у школі зникла, довго шукали. А знайшли тільки тому, що одна тітонька купила чебурек і вдавилася сережкою. І потім з’ясували, шо то цигани принесли м’ясо тої дівчинки в чебуречну, за півціни здали і швидко втекли кудись на Корсунь.

  Колись

 • ЗОЛОТІ

  Коли знаменитий фельдмаршал Мольтке був ще полковником, він обідав за загальним офіцерським столом. Під час обіду він вражав усіх офіцерів своєю дивною поведінкою. Сівши за стіл, він виймав з кишені десять золотих і клав їх біля своєї тарілки. Пообідавши, він вставав з-за столу, обводив усіх своїм суворим поглядом, клав монети в кишеню і йшов. Офіцери перебирали різні версії, намагаючись пояснити дивну поведінку свого полковника. Нарешті один з офіцерів набрався сміливості і запитав полковника про причини такої його поведінки. Мольтке відповів: “Коли я прийняв цей полк, то помітив, що за столом постійно говорять про жінок, перегони або карти. Я вирішив вручити десять золотих першому, хто заведе розмову на більш розумну тему, але ніхто до цих пір не отримав цю суму”.

  І взагалі…

  Одній журналістці розповіли про дуже старого єврея, який протягом багатьох років щодня ходить молитися до Стіни Плачу.
  І вона вирішила більше дізнатися про це. Вона прийшла до Стіни Плачу і побачила старого. Він повільно йшов маленькими кроками до святого місця.
  Годину вона чекала, поки старий закінчить свою молитву, і коли він повернувся й повільно, спираючись на палицю, пошкандибав із площі, вона підійшла до нього, щоб взяти у нього інтерв’ю.
  – Вибачте, пане, мене звати Ребекка, скільки років ви вже ходите сюди, до Стіни Плачу, молитися?
  – Та вже років 70, не менше.
  – 70 років! Це неймовірно! А скажіть, що ви просите у Бога?
  – Я прошу миру між християнами, євреями і мусульманами. Щоб не було воєн і ненависті між людьми. Молюся, щоб діти наші в безпеці виросли і стали людьми, які люблять одне одного й відповідають за свої вчинки. Я прошу у Бога, щоб політики завжди говорили правду і ставили інтереси народу вище за власні.
  – І які у вас відчуття після 70 років прохань?
  – Відчуття, що я говорю зі стіною.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!