Вивихи від Моха

 • Днями

  РАДІСТЬ

  Минулої суботи співак Валерій Меладзе, який не погоджується з новими обмежувальними заходами для артистів, введеними через коронавірус, виступив із пропозицією до колег – бойкотувати зйомки новорічних шоу. «А уявіть, якщо ви вмикаєте телевізор у Новорічну ніч, а там немає ні новорічного вогника, ні музичних чи розважальних програм. Якщо наша робота заборонена обмежувальними заходами, то нам заборонено брати участь і в новорічних зйомках. Думаю, було б правильним дотримуватися цих правил і всім артистам відмовитися від зйомок у новорічних програмах», – заявив Меладзе. Втім, у бесіді з журналістами він зазначив, що це була гіпотетична пропозиція. «Зрозуміло, що будуть новорічні програми: позбавити глядачів хоч якоїсь радості не можна», – резюмував співак. То, може, якраз навпаки, відсутність таких програм подарує хоч якусь радість глядачам у Новорічну ніч?

  Якось

  ШВИДКА

  Знайомий розповів.

 • Я з 2002 року працюю водієм швидкої допомоги. За цей час яких тільки випадків не бачив! Яких тільки викликів не робили пацієнти! Ось найяскравіші. Жінка викликала швидку, щоб їй вкрили ноги. Прикро, що через це у той день ми не встигли на терміновий виклик. Всі машини були зайняті. А нас погнали через от таку дурницю. Іноді ідіотський виклик може коштувати комусь життя… Викликали алкаші. На місці пропонували продати їм бочку етилового спирту. До речі, я ніколи не бачив, щоб етиловий спирт був розлитий у бочки. Алкоголіки, напевно, думають, що лікарі зовсім без гальм, та ще й гендлюють спиртом. Одна жінка викликала швидку, бо їй “було так нудно”… Чоловік років тридцяти викликав швидку допомогу, тому що у нього всю ніч трималася жахливо висока температура – 37,3. Бабуся викликала швидку допомогу, щоб лікар заліз у колодязь і продиктував їй показник лічильника. Мужик викликав швидку, щоб ми врятували його від чортиків. У нього була біла гарячка. Викликали також швидку, щоб ми допомогли знайти “зниклу родимку”. Жінка викликала швидку, щоб лікарі підтвердили факт непорочного зачаття. Підтвердити на місці я не зміг (не вистачило кваліфікації). Кілька разів викликали швидку, бо у людей не було друзів по чарці. Один раз викликали, щоб лікарі показали, як правильно робити гімнастику. На мою думку, пацієнтка була не зовсім адекватна. Був випадок, коли пацієнтка нас викликала, щоб довести, що уринотерапія працює. Одного разу викликали нас, щоб ми видалили віруси з комп’ютера. Це все було би дуже весело, якби у нас було багато вільного часу. Часто буває, що на терміновий виклик просто не встигаємо доїхати через тих, кому ліньки йти в поліклініку, або божевільних з безглуздими проханнями. Будь ласка, не треба так робити!

  І взагалі…

  У 1971 році по всьому світу поширилася інформація, що на острові Мінданао виявлено плем’я тасадаі з 26 осіб, які нічого не знають про навколишній світ, живуть збиранням, поїданням крабів і жаб, на іншу дичину полювати не вміють, користуються кам’яними сокирами, єдиним їхнім одягом є пов’язки із листя на стегнах. Вчених, які зустрічалися з дикунами, приводив до них Мануель Елісальде, філіппінський політик і бізнесмен. Він також привозив на вертольоті журналістів, політиків, кінематографістів, кінозірок, але вже в 1972 році місце проживання племені було проголошене зоною, що охороняється, і доступ до нього був суворо обмежений (в тому числі і за часом), “щоб не порушити їхнього гармонійного співіснування з дикою природою”. Також був створений фонд допомоги “дітям природи”. Коли в 1986 році на Філіппінах стався військовий переворот, двоє журналістів вирішили скористатися ситуацією і проникнути до тасадаі. Але коли вони потрапили на їхню територію, то виявили, що ті живуть не в печері, а у хатинах, і носять футболки та джинси – як з’ясувалося, вони просто грали роль дикунів на прохання філіппінської влади. Головна ж дійова особа, Мануель Елісальде, втік з країни ще в 1983 році, прихопивши з фонду 35 мільйонів доларів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!