Вивихи від Моха

 • Днями

  ВИБАЧЕННЯ

  Сьогодні по радіо почув тему: американські феміністки вимагають переписати казку “Білосніжка”! На їхню думку, поцілунок принцом сплячої красуні без її дозволу – це насильство! І дітям таке показувати й розповідати не можна! Вони вимагають змінити кінцівку казки на більш коректну. І повинні бути вибачення за таке ставлення до жінки! Правда, хто повинен вибачатися, автор чи всі чоловіки, – не ясно. Так і бачу цей новий сценарій: принц знаходить сплячу принцесу, падає на коліна і ревно вибачається. А потім йде цілуватися з гномами, значна частина яких – альтернативних кольорів шкіри і взагалі трансгендери. А нецілована принцеса так і продовжує лежати у своєму акваріумі, плавно перетворюючись на тараньку. Всі раді, фемінізм переміг! Кінець казки.

  Якось

  ЖАРТИ

  Кейт Міддлтон одного разу пустила жарт на адресу свого чоловіка, принца Вільяма. У пари запитали причину їхнього запізнення на один публічний захід. Кейт відповіла, що її чоловік довго робив укладку. Ще до розлучення з принцом Чарльзом принцеса Діана досить іронічно ставилася до зрад чоловіка з Каміллою Паркер-Боулз. На публіці вона могла дозволити собі гостре, але дуже дотепне висловлювання стосовно його «ходіння наліво». Так, наприклад, отримавши одного разу комплімент через свої нові туфлі, вона винахідливо сказала, що вони їй дуже тиснуть ноги, тому вона назвала їх “Чарльз і Камілла”. Любив пожартувати і принц Філіп, покійний чоловік королеви Єлизавети. Коли королівську пару одного разу знайомили з подружжям, назвавши їх містером і доктором Роббінсон, містер Роббінсон сказав, що так, його обраниця – доктор філософії, зазначивши, що вона, мабуть, заслуговує на більшу увагу. Тоді Філіп помітив, що в його родині “точно така ж проблема”. А принцу Чарльзу якось довірили привітати королеву англійського конкурсу краси. Принц урочисто сказав переможниці з відвертим декольте: «Батько вчив мене, що, коли бачиш дівчину в такій сукні, потрібно дивитися їй прямо в очі».

  Колись

 • ХВОРОБА

  У сорокарічного шкільного вчителя виявили неоперабельний рак і дали йому рік життя. Учитель був справжнім англосаксонцем і сильно перейнявся одним: як забезпечити дружину і доньок, які залишаються без жодних засобів до існування… Він викладав мову та літературу і не зумів придумати кращого способу заробити пристойну суму, ніж спробувати написати роман. І такий роман, щоб його добре читали і розкуповували. Читачами він уявляв своїх учнів і їхніх батьків. І героїв уявляв в такому ж дусі. Життя він описував тільки в межах рідної околиці. Справа була новою для вчителя, він втягнувся і захопився. Термін підтискав. Вчитель поспішно і відчайдушно опановував ремесло. Висока література його не цікавила. Його цікавило заповісти авторське право сім’ї, щоб їй було на що жити. І до кінця відведеного йому року Ентоні Берджес завершив свій роман «Механічний апельсин». Мільйон був зрубаний! У культовому фільмі зіграв юний Малькольм Мак-Дауелл. Шпана одягнула капелюхи і почала замовляти у барах молоко. Книгу переклали на п’ятдесят мов. Сам не свій від успіху і виконаного обов’язку Берджес добряче випив і пішов до лікаря. Лікар подивився знімки, погортав історію хвороби і витріщив очі: раку не було. Берджес одужав. Він став письменником і написав понад 50 книг.

  І взагалі…

  Знаменитий давньогрецький байкар Езоп був, як відомо, рабом. Одного разу господар послав його в місто з якимось дріб’язковим дорученням. На шляху Езопові зустрівся суддя і строго запитав його: «Куди ти йдеш?» – «Не знаю», – відповів Езоп. Така відповідь здалась судді підозрілою, і він велів відвести Езопа до в’язниці. «Але ж я сказав щиру правду, – заперечив Езоп. – Я й справді не знав, що потраплю до в’язниці». Суддя розсміявся і відпустив його.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!