Прикарпатців попереджають про небезпечне борошно з птиці

  • До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 02 жовтня 2019 року № 2019.3585 щодо виявлення сальмонели в борошні птиці (походження ТОВ «Українська білкова компанія» вул.Тампере,13-В,м Київ), експортованому до Республіки Кіпр.

    Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

    Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучення з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

    Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь“, – йдеться в повідомленні. 

  • Нагадаємо: Прикарпатців попереджають про небезпечні сир та дитяче харчування

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!