Визнати вибори у 87 окрузі недійсними вимагають у керівництва держави депутати Калуської райради

 • Провести розслідування щодо порушень українського законодавства під час довиборів нардепа у 87 окрузі, дати оцінку діям підрозділу СБУ та визнати вибори, проведені 28 березня, недійсними і оголосити перевибори народного депутата.

  З такими вимогами з ініціативи депутатів від партії “За майбутнє” Калуська райрада звернулася до керівництва держави. А зокрема до президента Володимира Зеленського, голови ВРУ Дмитра Разумкова, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

  Депутати наголошують, що події останніх кількох тижнів, які відбувалися у виборчому окрузі 87, неможливо назвати проявом демократії, а сам процес підрахунку голосів – вільним та демократичним.

  “Те, що відбувалось з 28 березня по 4 квітня 2021 року, а це перерахунок бюлетенів, встановлення результатів виборів під дулами автоматів військового спецпідрозділу, тиск високопосадовців, погрози, шантаж, мовчазна згода та бездіяльність Центральної виборчої комісії, – фактично є призначенням, а не виборами народного депутата”, – йдеться у зверненні.

  Депутати наголошують, що такої ганебної фальсифікації виборів в Україні не було з часів подій у Мукачевому у 2003 році, які логічно призвели до Майдану у 2004 році.

  Відтак народні обранці закликали керівництво держави мати мужність взяти на себе відповідальність та виконати свої конституційні обов’язки, забезпечивши верховенство права та дотримання прав і свобод виборців.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!