Вже завтра у Франківську запрацює центр масової вакцинації

 • 12 червня в Івано-Франківську відкривається перший центр масової вакцинації населення проти COVID-19.

  Центр працюватиме на базі спортивного комплексу Івано-Франківського національного медичного університету (вул.Целевича,34) з 10:00 год до 16:00 год, інформують в ІФ ОДА.

  Центр працюватиме  у вихідні дні.

  В ньому  щеплюватимуть громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт “Дія”, або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Щеплення відбуватиметься тільки для тих людей, кого на вакцинацію попередньо запросили телефонним дзвінком.  Крім того, вакцинуватися зможуть всі бажаючі.

  Вакцинація в центрі відбуватиметься із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог. У центрі передбачені місця для внесення даних, проведення щеплення та очікування після нього. 

  Обирати вакцину у масових центрах вакцинації не можна. Буде доступна та вакцина, яка є в наявності в Україні. Зокрема будуть використовувати вакцину CoronaVac, вироблену компанією Sinovac.

 • Зазначимо, що пілотні центри вакцинації відкривають, щоб відпрацювати алгоритм масової вакцинації у великих приміщеннях.

  До теми: У Калуській громаді облаштували чотири пункти вакцинації

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!