Головою Апеляційного суду Івано-Франківської області став Богдан Гриновецький

 • Сьогодні, в Апеляційному суді Івано-Франківської області відбулися вибори голови суду, як це передбачено ЗУ «Про відновлення довіри до судової влади в Україні».

  За посаду голови суду змагалися два кандидати Богдан Гриновецький та Богдан Кукурудз.

  Суддя Гриновецький сказав, що ніколи не працював на керівних посадах і вважає це перевагою у «нинішній післяреволюційний час».

  На відміну від нього суддя Кукурудз має управлінський досвід – був заступником голови Івано-Франківського міського суду, відтак першим заступником голови апеляційного суду.

  Обидва кандидати успішно пройшли співбесіду з членами громадської  Координаційної ради. «Прощаються вам гріхи минулі», – сказав керівник ради Ярослав Ткачівський. І додав: «Верховодити буде той, хто набере більшу кількість голосів і кожен суддя буде виголошувати «іменем закону України» тільки, користуючись нормами українського законодавства, а не «телефонного права».

  Лише після цього судді приступили до таємного голосування. У голосування взяло участь 34 з 38 суддів. Гриновецький  отримав підтримку 18 колег, Кукурудз набрав вісім голосів, один бюлетень виявився зіпсутим та вісім «виборців» не підтримали жодного кандидата. Більшості голосів «за» Богдана Гриновецького виявилося недостатньо для перемоги. Адже регламент зборів суду передбачає, що для перемоги необхідно заручитися підтримкою більшості всього суддівського колективу, тобто набрати не менше 20 голосів).

   

  Після цього судді повторили голосування, внісши у бюлетень прізвище лише одного кандидата – Богдана Гриновецького. «За» його кандидатуру  проголосувало 25 суддів, 9 – не підтримали жодного, 1 бюлетень був зіпсутий.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!