Футбол. ФК “Калуш” став базовою командою збірної Івано-Франківської області (доповнено)

20 червня у офісі обласної федерації футболу відбулася прес-конференції на якій було офіційно оголошено, що ФК “Калуш” (тренер Роман Драган) став базовою командою збірної Івано-Франківської області. Таке одностайне рішення було прийнято на виконкомі ІФФФ.

 

На початку липня збірна області змагатиметься у відбіковому турнір “Кубок регіонів УЄФА” разом з іншими претендентами, які виборюватимуть право представляти Україну на міжнародних змаганнях за участю кращих аматорських колективів континенту. На даний момент на учасить зголосилися, окрім, прикапатської команди, ще п’ять колективів. Натомість фінальна частина “Кубка регіонів УЄФА” відбудеться з 23 по 27 вересня цього року в Молдаві. 

 

“Цьогорічний турнір суттєво відрізняється від попередніх, насамперед, тим, що участь в ньому можуть брати виключно аматори, тобто гравці, які не мають професійних контрактів – зазначив в.о. голови обласної федерації футболу Тарас Клим. – Ми маємо бажання провести відібковий турнір саме у Калуші, присвятивши його поважному ювілею – 100-річчю калуського футболу”.

 

За словами Тараса Клима основу збірної Івано-Франківської області складатимуть не тільки нинішні гравці ФК “Калуш”, а й інших колективів краю. “Головна команда матиме можливість підсилити свій склад кращими гравцями-аматорами Прикарпаття, що беруть участь у чемпіонаті та першості області, а також районних змаганнях. Маю надію, що ФК “Калуш” гідно представить Івано-Франківщину на відбірковому етапі”, – додав Тарас Петрович.

 

Як запевнив президент ФК “Калуш” Роман Бігун фінансово і організаційно місто готове прийняти в себе відбіркові змагання “Кубку регіонів УЄФА”, адже стадіон “Хімік” є чи не найкращим у області, а сам клуб має суттєву підтримку з боку міського голови Ігоря Насалика. 

 

“Колись калуський футбол був на передових позиціях у регіоні, втім, останніми роками, ситуація змінилася. Власне тому було прийняте рішення підняти футбол в районі, починаючи від дитячих команд і закінчуючи головною командою – ФК “Калуш”. Важливо, що за основну команду виступають виключно калуські гравці. Мабуть тому в місцевому бюджеті закладені великі кошти. Таким чином ми маємо хороші перспективи на майбутнє”.

 Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!