Школа Івано-Франківщини може отримати смарт-клас

 • Учні та вчителі області можуть взяти участь у проекті “Samsung Electronics”  та поборотися за смарт-клас, який вміщує 30 планшетів для учнів, монітор для вчителя, електронну сенсорну дошку для класу, інтернет- забезпечення.

   

  Цей проект стартує в рамках співпраці Міністерства освіти та науки України й компанії «Самсунг Електронікс Україна» і має на меті сприяти поглибленню знань у галузі інформаційних і комунікаційних технологій, а також вдосконаленню процесу навчання, підвищення рівня технічної оснащеності шкіл та надання доступу школярам і вчителям до високотехнологічних продуктів.

   

  У рамках проекту “Samsung Electronics” проводиться конкурс учнівських есе та освітніх проектів серед учнів та вчителів середніх шкіл усіх типів.

   

  Проект планується провести у два етапи. Перший етап: з 1 до 31 жовтня 2014 року команди загальноосвітніх навчальних закладів надсилатимуть есе на тему «Школа майбутнього». Другий етап: з 7 до 19 листопада 2014 року 15 команд переможців 1-го етапу повинні розробити та  завантажити на сайт education-samsung.com.ua відео, в якому відображено шляхи реалізації есе «Школа майбутнього».

   

 • За результатами голосування на сайті проекту буде обрано шість команд-переможниць, які отримають смарт-клас. Переможців конкурсу оголосять 30 листопада 2014 року, а офіційні правила та процедури Проекту розміщені на сайті www.education-samsung.com.ua.

   

  Хтозна, можливо, це шанс для розвитку освіти на Прикарпатті.

  30.09.2014

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!