“Новий канал” і “Плюси” судяться через одіозну “ревізорку” Фреймут

 • «Новий канал» судиться з «1+1» через відверту схожість програми «Інспектор Фреймут» та колишнього «Ревізора».  «Новий» вимагає 1,2 мільйони гривень компенсації. Суд призначив експертизу.

   

  «Інспектор Фреймут» стартував у ефірі «1+1» 3 вересня. На думку представників “Нового каналу”, сценарій, за яким знята програма, повністю відповідає сценарію програми «Ревізор». «Зі змісту програми «Інспектор Фреймут» видно, що вона створена внаслідок незаконних змін програми «Ревізор», – заявила юрист “Нового каналу” Катерина Мороз.

   

  Новий канал за порушення його авторських прав вимагає від «1+1» грошову компенсацію в розмірі 1,2 млн грн. Крім цього, юридичний представник “Нового каналу” виступила з клопотанням про вилучення всіх програм «Інспектор Фреймут», які вже вийшли в ефір «1+1». Також Катерина Мороз попросила суд провести судову аудіовізуальну експертизу програм «Інспектор Фреймут» на предмет її подібності з проектом «Ревізор», – пише «Телекритика».

   

   

  Юристи «1+1» підтримали свою колегу в частині проведення судової експертизи. Однак вони виступили проти вилучення вже випущених в ефір телепрограм. Подив у юриста «1+1» викликала й сума компенсації, яку просить позивач.

   

   

  Нагадаємо, що з 2011 року Ольга Фреймут вела на “Новому каналі” реаліті-шоу «Ревізор». Вона перевіряла заклади громадського харчування та готелі в різних містах країни на предмет якості обслуговування, приготування страв, вмісту продуктів, стану номерів. Із початку 2014 року телеведуча перейшла працювати на «1+1». 3 вересня на телеканалі стартував проект «Інспектор Фреймут», у якому Фреймут теж перевіряє заклади громадського харчування.

   

  Про те, що Фреймут готує ревізорський проект на «1+1», стало відомо в травні. У юридичному департаменті “Нового каналу” одразу заявили, що якщо новий проект «1+1» виявиться плагіатом, “Новий канал” буде «захищатися всіма доступними способами».

   

  24.10.2014

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!