Директора-шахрая фірми “Екватор-ІФ”, який ошукав франківців, оголосили в розшук

 • Про діяльність приватного підприємства “Екватор-ІФ” на другому пленарному засіданні 50-ї сесії Івано-Франківської міськради доповів начальник МВ УМВС в Івано-Франківській області Віталій Шкутов.

  За його словами, зараз в УМВС Івано-Франківської області проводиться досудове рослідування, яке занесене до досудового реєстру справ за статтею “Шахрайство у особливо великих розмірах”. Крім того, директора фірми оголошено в розшук, а нагляд за ходом справи здійснює прокуратура Івано-Франківської області.

  Міський голова Віктор Анушкевичус зазначив, що він теж пильнує за розвитком цієї справи.

  “Я розмовляв із прокуратурою та міліцією, питанням займається не міська міліція, а обласна та УБОЗ, тому, щоб не нашкодити слідству, більше нічого пан Шкутов нам повідомити не може. Я також відправив листи на прохання мешканців прокурору та міліціонеру області. Це аферист”, – каже Анушкевичус.

  На питання депутатів “Що робити людям далі?” Анушкевичус продовжує: “Не адвокат. Це аферист. Людям пообіцяв і не всім навіть зробив. Я зустрічався з людьми, є люди, які заключили угоди, коли вже була постанова щодо індивідуального опалення. Ті, хто мають техумови, ті продовжують встановленння опалення. Тим, хто не має умов, порекомендував звертатися до суду. Тут також питання у квартирах. До мене звернулися близько 10 мешканців, які купили у нього квартири. Це шахрай, він навіть не свої квартири продавав”.

  Тож міський голова знову в понеділок зустрінеться з мешканцями міста, що потерпіли від шахрая, щоб вирішувати проблему.

  3.12.2014

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!