Фестиваль молоді з функціональними обмеженнями “Повір у себе” відбувся в Франківську (ФОТО)

 • У середу, 3 грудня, весь світ відзначає Міжнародний день інваліда. Уже традиційно Івано-Франківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить у цей день фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

   

  За словами організаторів, метою фестивалю є виявлення та пропаганда творчих надбань дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення можливостей самовизначення та самореалізації, інтелектуального та творчого розвитку. У фестивалі взяли участь вихованці навчально-реабілітаційного центру, БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та учні шкіл міста.

   

  Цього року тринадцятий фестиваль «Повір у себе» проходив у Івано-Франківському академічному обласному театрі ляльок імені Марійки Підгірянки. У рамках фестивалю відбувся святковий концерт та виставка творчих робіт дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Діти та молодь представили свої роботи та творчі надбання.

   

  Учасники доводять, що, незважаючи на свій стан, вони талановиті, можуть і вміють творити чудові речі. Роботи було представлено у наступних номінаціях: художня вишивка, вишивка бісером, декоративно-прикладне мистецтво, збірні моделі з фанери, роботи, виконані технікою декупаж, паперо-пластика, орігамі, бісероплетіння, вироби з дерева.

   

   

   

   

 •  

   

   

   

  3.12.2014

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!