Новопризначений Міністр інформаційної політики України Юрій Стець вважає, що у першу чергу його відомство повинне забезпечити право мешканців Донбасу отримувати об’єктивну інформацію
Про це він заявив на робочій нараді з питань захисту національного інформаційного простору, – передає Еспресо.TV.
“Найближчим часом ми маємо забезпечити право мешканців Донецька і Луганська отримувати об’єктивну інформацію та дізнаватись офіційну позицію влади щодо важливих питань та подій, які відбуваються в державі, з українських ЗМІ. Це першочергове завдання, яке стоїть на порядку денному із забезпечення відновлення територіальної цілісності України”, – заявив він.
На зустрічі обговорили питання підготовки відновлення трансляції сигналу українських телевізійних каналів на тимчасово окупованій території, зокрема в містах Алчевськ, Горлівка, Донецьк, Луганськ та інших тимчасово окупованих населених пунктах Донбасу.
Учасники заходу розробили план захисту пересування ретрансляторів з боку Міністерства оборони та напрацювали логістичну схему розповсюдження друкованих засобів масової інформації в зоні АТО та на тимчасово окупованій території.
У нараді взяли участь зовнішній консультант Міністерства оборони від Українського кризового медіацентру Тетяна Попова, гендиректор Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Олександр Півнюк, голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко та керівник Антитерористичного центру при СБУ Василь Грицак.
Раніше Стець повідомив, що облаштує собі кабінет у Слов’янську. Також він заявив, що в Мінінформполітики працюватиме 20 “головастиків” і наголосив, що Міністерство інформації не запровадить цензуру в Україні.
Зауважимо: призначення Юрія Стеця міністром ще не створеного Міністерства інформаційної політики України викликало чималий резонанс у суспільстві та напруження у медіаспільноті. Остання поспішила заявити, що у такій спосіб уряд намагається запровадити цензуру.
Нагадаємо, що “Галицький кореспондент” у матеріалі “Слово роблять зброєю” спробував проаналізувати, чи потрібне Україні Міністерство інформаційної політики.
15.12.2014