Пам’ять про загиблого в АТО прикарпатського міліціонера увіковічнили меморіальною дошкою та капличкою

Їх учора відкрили в рідному селі Віктора Яков’яка на Коломийщині, де пройшли дитинство та юність правоохоронця, який у травні цього року загинув при виконанні службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.

На відкриття меморіальної дошки неподалік сільської школи та каплички біля будинку його батьків зібралися сотні місцевих мешканців та гостей села Голоскова. Сюди недільного дня приїхали представники духовенства, обласної та районної влади, керівники органів внутрішніх справ, колеги та бойові побратими загиблого бійця спеціальної роти міліції УМВС України в Івано-Франківській області.

Петро Яков’як, як і ще п’ятеро прикарпатських спецпризначенців, загинув у збитому терористами вертольоті неподалік гори Карачун 29 травня цього року. Втрата 26-річного сина стала для родини невимовним горем, тож працівники прикарпатської міліції повсякчас намагалися опікуватися батьками загиблого міліціонера та не залишати їх наодинці з проблемами. Відтак коломийські міліціонери відразу ж відреагували на побажання рідних Петра мати на своєму обійсті капличку як пам’ять про нього.

На її відкритті керівник прикарпатської міліції Микола Семенишин передусім подякував батькам за виховання сина-патріота, мужність та самопожертва якого є прикладом для наслідування нинішнім та майбутнім правоохоронцям.

Відтепер про жертовну відданість Україні односельця-міліціонера жителям Голоскова, а особливо молоді, нагадуватиме меморіальна дошка, встановлена на фасаді місцевої школи. Освячуючи її, Митрополит Галицький Андрій наголосив, що, за Словом Божим, немає більшої любові, аніж життя віддати за друзів своїх. Петро Яков’як ціною власного життя заплатив за незалежність та цілісність нашої держави, відтак наш обов’язок – бути гідними його пам’яті та пам’яті його побратимів-героїв.

29.12.2014

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!