У Франківську дискутували про альтернативну енергетику для міста (ФОТО)

 • Сьогодні, 28 січня, в готелі «Станіславів» відбувся круглий стіл „Чи потрібна франківцям альтернативна енергетика?”

   

  Організатори заходу – громадські організації „Поступовий гурт франківців” та „Асоціація виробників теплової енергетики на альтернативних видах палива”.

   

  Мета зустрічі – вивчення досвіду застосування альтернативних систем опалення і обговорення майбутніх ефективних реформ, які б сприяли забезпеченню теплом мешканців Івано-Франківська.

   

  В обговоренні взяли участь депутати івано-франківських міської та обласної рад, представники виконавчої влади, місцевої влади м. Золочева та громадські активісти.

   

  Представник “Теплокомуненерго” розповів про реалії франківських котелень. За його словами, практично не можливо всі котельні міста перевести на біопаливо. Для прикладу, котельні, розташовані в центральній частині Івано-Франківська, не мають території для зберігання того ж біопалива.

   

  Учасники круглого столу дійшли висновку, що альтернативна енергетика полягає не тільки в роботі котелень. Для прикладу, приватні котельні не зацікавлені у зменшенні виробництва тепла, бо це призведе до економічного занепаду. Жителі міста самі мають подбати про зменшення споживання газу чи електроенергії, аби оптимізувати витрати на комунальні послуги.

  Учасники круглого столу планують напрацювати довготермінові (15-20 років) пріоритети Івано-Франківська.

   

  28.01.2015

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!