Суддя, що судить суддю, боїться суддю судити?

“Галицький кореспондент” писав про те, що п’яний суддя Господарського суду Івано-Франківської області Юрій Грица автомобілем на смерть збив одного чоловіка, а іншого залишив інвалідом.

 

Як повідомляв постраждалий у ДТП Степан Щур, у Бучачі судові слухання у справі розтягнулися на роки, а той суддя, який перший слухав справу і, за словами Щура, “був передпенсійного віку”, взяв самовідвід у справі. Після цього справа слухалась у Апеляційному суді в Чорткові Тернопільській області.

 

І ось тепер у справі Грици новий виток. Зять загиблого Черепахи повідомив, що чергові слухання відбудуться наступної п’ятниці (3 квітня). За словами Володимира, прийшли повістки навіть свідкам події. Потерпілі впевнені, що таким чином справу просто затягують, адже коли допитуватимуть свідків, це означає, що справу розглядатимуть  спочатку.

До слова, потерпілий Степан Щур станом на 27 березня не отримав повістки до суду. Варто зазначити, що колеги Щура з комунального підприємства “Івано-Франківськводоекотехпром” уже отримали повістки до суду як свідки ДТП.

27.03.2015

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!