Письменник Олег Криштопа розповів прикарпатським студентам про депресивний Донбас (ФОТО)

Сьогодні, 8 квітня, в Івано-Франківську, в Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника, відбулася зустріч із письменником Олегом Криштопою.

 

Автор родом з Івано-Франківська, але вже тривалий час мешкає у Києві, де працює в галузі журналістики – на сьогодні це “5 канал”.

 

У жанрі журналістського розслідування написана й книжка “Україна: масштаб 1:1”, яку презентували на зустрічі. Це збірка художніх репортажів, яка вийшла у київському видавництві “Темпора” як винагорода за перемогу у конкурсі репортажів. Це перша книжка українського автора в такому жанрі.

 

Ця книга – спроба подивитися на Україну впритул: не на всю відразу, а на її найменші клаптики – з масштабом 1:1. Олег Криштопа об’їздив усі закутки країни, поспілкувався з людьми, пропустив крізь себе зміни ландшафту й соціальні зсуви. У книзі багато живих діалогів та яскравих описів.

 

Чимало текстів торкаються таких регіонів України, як Крим і Донбас. У сумних барвах описані спостереження автора за життям тамтешніх жителів.

 

Влітку вийде ще одна книжка репортажів, укладена спільно з Андрієм Охрімовичем, а на Форум видавців у Львові, який проходить у вересні, письменник обіцяє роман “Жах на вулиці в’язнів”.

8.04.2015

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!