Ошукані обертинці приїхали просити помочі в прокуратури і “Правого сектора” (ФОТО, ВІДЕО)

У березні на Тлумаччині в селищі Обертин викрили мільйонну аферу. Банківська працівниця впродовж років брала в людей «на зберігання» гроші, але у фінустанову вони не потрапляли. У справі дві сотні обдурених.

Детальніше – у статті “Аферистка з “Ощадбанку”.

6 травня обмануті люди пішли в обласне УМВС, вимагали роз’яснень та звинувачували міліціонерів у бездіяльності.

Потім обертинці зустрілися з представниками обласного управління Ощадбанку.

 

А вже сьогодні, 22 травня, обкрадені жителі Обертина прийшли просити допомогу до обласного осередку “Правого сектора”. “Ви домовлялись про зустріч?” – запитую у жінки, яка веде всіх за собою сходами в офіс. “Так, нас чекають”, – упевнено відповідає вона.

 

Виявилось, що обертинців у “Правому секторі” не дуже й чекають. “Керівник вийшов, ви ж не сказали, на яку годину прийдете. Сідайте, чекайте”, – запросила людей працівниця офісу Наталя. Через півгодини чекання обертинці почали перепитувати, коли прийде керівник. “Я дзвоню до Абраміва, він зайнятий, він в адміністрації”, – відповіла Наталя. Найактивніша жінка порадилась із присутніми і вирішила листом надіслати на адресу “Правого сектора” колективне звернення з підписами.

Після цього обертинські вкладники “Ощадбанку” пішли в обласну прокуратуру. Там усіх чемно запросили у відділ звернень. Начальник відділу уважно прочитала колективне звернення і пішла радитись. Незабаром до людей прийшов начальник відділу процесуального керівництва… (відділ нагляду за провадженнями) Андрій Новосельський. Він повідомив, що наразі кримінальне провадження у цій справі триває і щонайпізніше в першій половині червня справу передадуть до суду.

“Ми зробимо все можливе, аби повернути вам вкрадені гроші. Перевіряємо також причетність керівництва обертинської філії “Ощадбанку” до цієї афери. Справу до суду передамо по декількох епізодах, які будуть доведені. Поки справу будуть розглядати у суді, ми розслідуватимемо її й надалі. Поки шукаємо майно аферистки. Якщо вам щось відомо, йдіть у міліцію і повідомляйте”, – попросив Новосельський.

 

За словами прокурора, зараз працівниці банку оголошено про підозру. Як запобіжний захід їй обрано домашній арешт. Новосельський стверджує, що утримувати під вартою жінку поки що нема причини.

22.05.2015

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!