У Франківську знову відбудеться письменницька резиденція “Станіславський феномен”

ГО «АРТ-лабораторія «КОРАЛЛІ» та Літературна агенція «Discursus» оголошують конкурс на участь в резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен».

 

Упродовж 30 днів (заїзд 1 липня 2015 р.) резиденти мешкатимуть у Івано-Франківську в хостелі «Феномен» із забезпеченням харчування в місцевих арт-кафе.

 

Проживання в хостелі – унікальна можливість спілкування з цікавими людьми – мандрівниками, музикантами, письменниками, яких життя закидає до міста і хостела. Крім того, резиденти стануть учасниками мистецьких експедицій в карпатські села, проведуть уік-енд в столиці сирних коників – Брустурах, а також матимуть спільні трапези з культовими письменниками з Івано-Франківська – Юрієм Андруховичем, Тарасом Прохаськом, Галиною Петросаняк та ін.

 

Резиденти повинні за підсумками кожного тижня писати есе розміром 3-5 тисяч знаків, які оперативно публікуватимуться в низці авторитетних ресурсів. Також ці тексти увійдуть до альманаху, який буде видано за підсумками кількох заїздів. Перший альманах за підсумками 2013-2014 рр. вийшов вкінці 2014 р.

 

Разом з тим резиденти зобов’язані періодично спілкуватися з місцевими журналістами для висвітлення подій навколо резиденції.

 

Заявки на участь приймаються до 20 червня.

 

В заявці слід вказати короткі біографічні відомості, основні творчі здобутки (книги, публікації тощо), мотивацію на свою участь в резиденції.

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА НА УЧАСТЬ У РЕЗИДЕНЦІЇ

 

Резидента визначатиме журі в складі Юрія Андруховича, Тараса Прохаська, Галини Петросаняк, Віталія Чупака та Василя Карп’юка.

 

Всі деталі на сайті
http://fenomen.in.ua

 

Побутовий райдер резиденції:
– проживання в хостелі «Феномен» в загальній кімнаті. Зручне розташування хостела дозволяє за 10 хвилин неквапної ходи дістатися центру міста і за 2 хвилини – міського озера. В проживання включено сніданок;
– дворазове харчування (обід та вечеря) в партнерських закладах;
– відшкодування вартості проїзду в обидві сторони.

 

Вимоги:
– вік учасників програми 18-30 років;
– проживання поза межами Івано-Франківської області.

 

Обмеження встановлені з метою сприяння основній ідеї програми – культурної відкритості, обміну, дослідження та відкриття Івано-Франківська і Прикарпаття загалом для людей з інших областей України чи із закордону, які працюють в царині української культури. Також перевага надаватиметься талановитим, але ще не сповна реалізованим авторам, для яких резиденція стане важливим стимулом для подальшого розвитку.

23.05.2015

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!