У Франківську відомий хірург Р.Вагнер проведе безкоштовні операції на вусі (ФОТО, ВІДЕО)

16 червня до Івано-Франківська завітав усесвітньовідомий отохірург Річард Вагнер – професор медичного факультету Університету Джорджтаун штату Вашингтон, засновник Міжнародної благодійної організації «Global ENT Outreach».

 

 

Пацієнтами американського фахівця є сотні людей у всьому світі (Азія, Африка та Південна Америка), в тому числі й діти.

 

За час візиту, який відбуватиметься за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка, хірург проведе три десятки безкоштовних операцій та консультуватиме пацієнтів івано-франківського Навчально-практичного центру слуху.

 

Операції проходитимуть у Івано-Франківській обласній дитячій лікарні та Івано-Франківській ЦМКЛ. Усі маніпуляції під час оперативних втручань будуть відкритими для перегляду – студенти медуніверситету, лікарі та зацікавлені франківці зможуть бачити їх на екрані у лекційних аудиторіях медзакладів.

 

«Ми вже встигли провести дві операції. Вони не були надто складними, у порівнянні з тими, які мені довелося робити під час попередніх двох візитів до Івано-Франківська. – розповідає Річард Вагнер. – Вперше я завітав до вам три з половиною роки тому. Головна мета мого візити, як і попередніх двох – розвиток хірургії вуха на Західній Україні».

За словами Річарда Вагнера, він і надалі планує відвідувати обласний центр Прикарпаття і консультувати місцевих от хірургів, тобто передати свій величезний досвід, а також надавати практичні поради щодо проведення складних операції. 

 

 

Про співпрацю з американським отохірургом «Галицькому кореспонденту» розповів лікар-отоларинголог, член Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України, магістр із менеджменту в охороні здоров’я, керівник навчально-практичного центру слуху Роман Фіщук.

 

 

 

 

 

 

 

17.06.2015

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!