Яценюк заявив, що нова поліція буде у кожному місті України

 • Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що нова українська поліція дійде до кожного містечка і до кожного села України.

  Про це він сказав під час церемонії складення присяги поліції, новину передає «Преса України».

  «Ми разом з президентом, з міністром внутрішніх справ свою роботу зробимо. Наша робота – це забезпечити заробітну платню, забезпечити технікою, соціальними гарантіями. Ваша робота – це не просто змінити назву з «міліції» на «поліцію», а змінити, в першу чергу, відношення до українців.

  Зробити так, щоб кожен громадянин України пишався новою українською поліцією. Ви це зробите, ми переконані», – звернувся глава уряду до поліцейських.

  «Поки що вас – лише 2 тисячі, але це вже 2 тисячі. Далі – від міста до міста ми рухатимемося, щоб нова українська поліція дійшла до кожного містечка, до кожного села, щоб кожна людина в країні відчула: я під захистом поліції», – сказав прем’єр.

  Раніше ми повідомляли, що президент України Петро Порошенко заявив, що українська влада втілює в життя одну з наймасштабніших реформ та переходить від каральної до сервісної функції МВС.

 • Нагадаємо, що Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що з сьогоднішнього дня вулиці столиці патрулюватимуть 2 тисячі нових патрульних поліцейських України.

  04.07.2015

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!