У Франківську читали прозу про близький і далекий Схід (ФОТО)

  • У Франківську читали прозу про близький і далекий Схід.

    Про близький, а саме про Луганськ та біженців із території АТО говорила письменниця Маргарита Сурженко. Вона в червні минулого року разом із сім’єю покинула рідне місто й із досвіду переселенки написала книжку “АТО. Історії зі Сходу на Захід”, яка вийшла минулої осені. Зараз Маргарита написала продовження і стала учасником першої в Україні резиденції для молодих україномовних письменників “Станіславський феномен”. Протягом липня вона живе у Франківську, пізнає місто й продовжує творити.

    Про далекий Схід говорив письменник із Івано-Франківська Богдан Ославський. Його майбутня книжка називається “Льонтом. Дороги і люди”. Вона складається з подорожніх оповідань, написаних під враженнями від мандрів Казахстаном, Киргизстаном, Узбекистаном… Це переважно прості історії з життя з характерними описами побуту та ментальності тих чи інших територій.

    Зустріч відбулася в рамках реалізації проекту резиденції “Станіславський феномен”. Через тиждень відбудеться схожий захід, але розмова йтиме вже про поезію. Його учасниками стануть ще один резидент, поет Сергій Шкабара, який приїхав із Києва, та авторка з Франківська Наталя Ткачик.

  • 15.07.2015

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!