В Косівському районі громади знову вимагають віддати на їхній баланс автошляхи (ФОТО)

 • Сьогодні, 17 липня 2015 року в головній сесійній залі Косівської районної ради відбулося відкрите засідання Комітету громад Косівського району.

  Головним питанням порядку денного став розгляд ситуації з катастрофічним станом автомобільних доріг в Косівському районі та аналіз діяльності органів державної виконавчої влади в контексті співпраці з місцевими громадами.

  На засідання комітету був запрошений голова райдержадмінінстрації, голова райради, депутати обласної ради по Косівському району та голова облдержадміністрації.

  Взяли участь голова РДА Зеновій Томащук, представник райради Роксолана Барчук та начальник служби автомобільних доріг в області Микола Проців.

  Громада вимагає, аби дороги передали на її баланс, оскільки з податків автомобілістів до району вертається лише 1,5%.

  Районна влада повідомила про незначні ямкові ремонти. Один із них на ділянці, яка сполучає село Яблунів і районний центр. Власне, сьогодні якраз він і проходив. Його вартість складає 100 000 грн. Хоч нулів досить багато, але сума нікчемна для ремонту дороги й уже за кілька кілька днів щебінь ледь розбавлений смолою повилітає з вибоїн і вони стануть ще глибшими.

  Начальник служби автомобільних доріг в області повідомив, що цього року з середини серпня до кінця жовтня в Косівському районі буде не відремонтовано, а саме збудовано дві ділянки автомобільних шляхів. Перший – від межі з Верховинським районом до села Голод. Другий – від села Яблунів до районного центру. Тобто, цю ділянку, яку сьогодні ремонтують за 100 000 грн., вже за місяць будуть заново будувати. Що свідчить про неузгодженість діяльності районної і обласної дорожних служб.

  Також з районного бюджету подібні ямкові ремонти відбудуться ще на кількох ділянках. Зокрема, ще 100 000 гнр. буде витрачено на ямковий ремонт на дорозі Пістинь – Космач, що не дасть результату, бо на цій ділянці вже майже нема вибоїн, лише гострі айсберги залишків асфальту. Тобто, навряд ямковий ремонт допоможе суцільній “ямі”. 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!