Очима новоселів: Калинова Слобода торгівельна (ФОТО)

 • Ми продовжуємо цикл фоторепортажів про містечко Калинова Слобода. У попередніх публікаціях мова йшла про створені тут умови для відпочинку, дитячих розваг, занять фізкультурою та спортом. Сьогодні ж звернемо увагу на торгівельну інфраструктуру містечка.

  Відразу ж на в’їзді в Калинову Слободу впадає у вічі великий продуктовий супермаркет «Тростянецький». Покупцям до вподоби просторий торгівельний зал і широкий асортимент товарів: бакалія та смачна власна випічка, кондитерські, молочні, м’ясо-ковбасні й рибні вироби, різноманітні напої та господарські товари. А вигідне розташування і велика автомобільна парковка роблять закупівлі ще комфортнішими. До речі, ще один «Тростянецький» от-от відкриється в центрі містечка.

  На другому поверсі розташований бенкетний зал «Ювілейний». Сімейне свято на 10-20 осіб, ювілей на кількадесят гостей чи весілля на 300 запрошених – місця вистачить на всіх! А різноманітні страви на будь-який смак і жива музика подарують хороший настрій і просто незабутні спогади.

  Втім, у Калиновій Слободі подбали не тільки про шлунки мешканців, а й про практичні потреби. Ремонти у квартирах містечка йдуть повним ходом. І кожному новоселові, напевно, знайома ситуація, коли для закінчення робіт не вистачило мішка шпаклівки, банки фарби чи десятка дюбелів. Що ж, і цьому можна зарадити, не полишаючи Калинової Слободи: у містечку працюють три крамниці з будівельними та господарськими товарами. Тут же можна вибрати сантехніку чи замовити сучасні стильні меблі.

  Як бачите, «затоваритися по повній» у самому містечку не є проблемою. Проте жити у Калиновій Слободі не лише зручно, комфортно і затишно, а й цілком безпечно. Втім, докладніше про це – у наступному репортажі.

 • Очима новоселів: Калинова Слобода відпочинкова

  http://gk-press.if.ua/node/22689

   

  Очима новоселів: Калинова Слобода спортивна (ФОТО)

  http://gk-press.if.ua/node/23037

  23.07.2015

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!