У смертельній ДТП у Польщі загинув водій автобуса з Калуша

 • За інформацією виконавчого комітету Калуської міської ради, серед загиблих у смертельній ДТП у Польщі один калушанин — водій автобуса.

   

  Нагадаємо: 23 липня автобус, в якому перебували 49 осіб, потрапив у ДТП поблизу міста Гарволіна, на дорозі між Любліном і Варшавою. Три особи загинули на місці, троє померли в лікарні.

   

  За інформацією, яку надала Калуському виконавчому комітету Перший секретар українського посольства у Варшаві з консульських питань Світлана Криса, загальна кількість постраждалих внаслідок трагедії рейсу «Долина — Варшава» — 26, з них — 5 загиблих (одна жінка ще не ідентифікована), 21 особа перебуває в медичних закладах, пишуть “Вікна”

   

  Достеменно відомо, що серед загиблих є один калушанин. Він — водій автобуса. Родичі всіх постраждалих повідомлені.

   

  Також Калуський виконавчий комітет отримав запевнення від консульства, що додаткової допомоги щодо транспортування загиблих та потерпілих, надання медичної допомоги тощо – поки ніхто не потребує. Всі питання вирішуються страховою кампанією.

   

  У разі додаткових питань, які можуть виникати у рідних постраждалих, консульство надало контактний телефон (+48 22 621 39 79). Можна  телефонувати цілодобово на гарячу лінію МЗС України за номером (044) 238 16 57.

   

 •  

  Читайте також:

  З’явилися фото та відео смертельної аварії з українцями в Польщі 

  Відео з місця жахливої аварії в Румунії, в якій загинуло троє прикарпатців

  У Польщі в ДТП потрапив автобус із Прикарпаття

  Чорна доба: троє прикарпатців загинули внаслідок ДТП у Румунії (ФОТО)

  24 і 25 липня на Прикарпатті оголошені днями жалоби

  Серед загиблих у Польщі – неопізнана молода жінка

  24.07.2015

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!