Дзідзьо: «Мейсон – популярніший, ніж «Депеш Мод»

 • В українському інтернет-просторі давно гуляє гомерично смішна байка про свиню з кличкою Мейсон. Історія про Мейсона стала настільки популярною, що розлетілась навіть на телефонні рінгтони. А це сьогодні вже незаперечна ознака слави.

  Розповідає історію вигаданий персонаж на ймення Дзідзьо (послухати можна тут – http://www.youtube.com/watch?v=Oenc9GLiuS8). Хто це такий, було невідомо, поки на телеекрани не вийшов кліп на каверверсію знаної композиції «Скрябіна» про кохання «Старі фотографії». Лірична пісня про кохання була переспівана з таким гумором, що не могла не стати хітом. В кадрі – два колоритні персонажі під гармошку відіграли „Старі фотографії”, наче весільну польку. Головний герой, дідок з накладною бородою, виявився Дзідзьом. З’ясувалося, що музиканти є давніми приятелями і земляками Кузьми (Андрія Кузьменка). Ось що каже сам Кузьма: «То є дідо, який колись у Новояворівську був моїм сусідом і по квартирі, і по дачі. Він постійно запитував, як там справи в шоу-бізнесі, а тепер вирішив сам приїхати і вразити той шоу-бізнес. Не знаю, чи то йому вдасться, але спробувати він мусить, оскільки кожна людина має право на якісь свої починання».

  Дзідзьо є поки що цілком віртуальним проектом. Записи розповсюджуються лише в Інтернеті, а незабаром на порталі YouTube буде запущено «Дзідзьо-ТБ», де дідусь розказуватиме свої історії з життя. Оскільки історій у нього багато і не всі вони цензурні, то послухати їх можна буде тільки в такий спосіб. А наразі «ГК» поспілкувався з Дзідзьом наживо в режимі бліц-інтерв’ю.

  – Як ти сам би пояснив популярність Дзідзя у Мережі?

  Думаю, що весь феномен полягає в моєму язиці: по-перше, я не можу дістати ним до носа, по-друге, я плету ним, як горох тичку (сміється).

  – Монолог Дзідзя про Мейсона розлетівся в Мережі неймовірно швидко, тепер треба успіх якось закріпляти. Що плануєш робити для цього?

  Знаєш, Дзідзьо є зараз мегапопулярний, а Мейсон – популярніший, ніж «Депеш Мод», і ми зараз хочемо то всьо розвивати, щоб українці мали веселий сміх і здоровий настрій.

  – Який найкумедніший відгук ти чув про Дзідзя?

  О! Те що треба! Побільше чуток, як кажуть мої київські продюсери. Я тобі так скажу -накумеднішим бу

  ло те, що я голубий, а Мейсон зоофіл. Але всьо то є брехня. Ми є нормальні мужики і в баню ходимо з

  дівками, а не з хлопами.

 • – Більшість артистів, як тільки стають популярними, переїжджають до столиці. А Дзідзьо?

  Якщо квартиру безкоштовно дадуть, то переїдемо, а якщо нє, то я поки що ніде не спішу, бо я дуже люблю їздити поїздами. Ти знаєш, в поїзді є такий специфічний запах, він мені чимось імпонує, тому поки що у мене кольосний режим.

  – Як би ти назвав стиль того, що ти робиш?

  Конкретної назви поки що нема, але як тільки придумаємо, то я буду основоположником.

  – Ти живеш у маленькому Новояворівську, чи є це перепоною для праці в шоу-бізнесі?

  Та що ти – яка перепона!? Той дає знижку, той помагає, той безкоштовно возить, той ще щось – всьо сі хоче крутитись біля звізди.

  – Може, Новояворівськ стає якимось музичним феноменом – спочатку Кузьма, тепер Дзідзьо?

  Я думаю, це пов’язано з цікавим географічним положенням. Бо якщо увечір у Новояворівську подивитись на небо, то на Великій Ведмедиці не буде ставати однієї зірки, кажуть, що та зірка впала в кар’єр в Новояворівську і хто тепер їде в той кар’єр на рибу і чіпляє ту зірку гачком, то одразу стає звіздуном. А я там порвав три гачки, дві блєсни і дві донки, а донки мають по вісім гачків! То ти собі уяви, що мене ще чекає і яка в мене перспектива!

  Розмовляв Влад ТРЕБУНЯ

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  2 thoughts on “Дзідзьо: «Мейсон – популярніший, ніж «Депеш Мод»

  Comments are closed.