Не любіть Україну!

 • Нещодавно звідусіль мене закликали любити Україну. Хочу усім сказати, що я полюбив її ще маленьким. Можливо, тому, що любити її забороняли. Це була дивна любов. Я любив те, що ніколи не бачив, я любив те, про що доводилось лише чути. Я любив Україну-мрію.

  Коли повернувся з армії у 1989 році, ця мрія почала ставати реальністю. Я вже бачив її образ, я відчував її подих і усім своїм юнацьким єством хотів її. І докладав для цього максимум зусиль. Врешті решт, завдяки цим старанням, а може, всупереч їм, ми поєднали наші долі. А може, просто цього прагнули наші батьки.

  Василь ПолуйкоДо сих пір не знаю, чи хотіла вона мене. Тому що майже двадцять років ми вже живемо разом, а життя так і не склалось. Я хочу любові від неї і поваги до себе, а отримую зневагу і насмішки. Правда, інколи видається, що вона любить мене, але це всього-на-всього гра. Її цікавить лиш одне – мої гроші. Я приношу їх і віддаю їй. На що вона тратить ці кошти, я не знаю. Мені важко зізнатись самому собі, але в неї багато коханців. Це їм, швидше за все, дістаються мої гроші. Вона, Україна, виявилась нерозумною. Відповідає любов’ю лиш на пристрасть до неї, коли беруть її всю і готові забрати в неї все. А на щиру любов до себе не реагує.

  Ви будете сміятись, але я досі люблю Україну, проте не ту, з якою живу, а ту дитячу, якої ніколи не бачив. А з цією не знаю, що робити. Життя з нею – жах, а кинути не годен. Картаю себе тільки за те, що коли одружувався, не уклав з нею шлюбного контракту. Тепер це зробити дуже важко, практично неможливо. Намагався звернутись до суду, а там: «Бачили очі, що брали».

  У кожного з вас є своя Україна. Та перед тим, як одружуватись, не забудьте про шлюбний контракт.

  Василь ПОЛУЙКО,
  громадський діяч

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  8 thoughts on “Не любіть Україну!

  1. Я вже втомився пояснювати 30-річним старцям, що кожна держава  — Україна не виняток,– потребує податків, і дає взамін — Гімн і Прапор! При потребі може дати право померти за неї…

   Що то за нація “сердечників”? Треба рушити брейнконтент(мізки)!!!

    

  2. я теж люблю цю кохану-мати- проститутку,і справді важко дістатися від неї взаємної любові,але що ж зробиш – я взяв шлюб до кінця життя з нею і ми приреченні бути разом…стараюсь полюбити її такою як вона є!!!!

  3. НЕ МИ ВИННІ, ЩО НАМИ КЕРУЮТ НАШІ ВОРОГИ. ВОНИ НЕ ДОБУСКАЮТ ДО “БРЕХУНЦІВ”-ЗМІ НОРМАЛЬНИХ ЛЮДИЙ, АБИ ВСІМ ПОЯСНИЛИ, ЩО УКРАЇНА= КРАЩА В СВІТІ ЗЕМЛЯ І МИ, ПРЕКРАСНІ ЇЇ СИНИ. А ВЛАДА- СЕ ДУЖЕ ТИМЧАСОВЕ, ХОТЬ І НЕЗВАЖАЮЧИ НА ЗМІНИ ПЕРСОН, ДУЖЕ НАС НЕНАВИДИТ, ХОЧЕ НАШОГО РАБСТВА І СМЕРТИ ПЕНСІОНЕРАМ!

   ПЛЮЙТЕ НА ВЛАДУ І НІКОЛИ НА УКРАЇНУ І ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ. СЕ ВІВЦІ БЕЗ ПАСТУХІВ, ЯКИХ ПАСУТ ВОВКИ В ШКІРАХ ОВЕЧИХ.

   СЛАВА УКРАЇНІ!

  4. ПОЛУЙКА Я ТРОХА ВИДІВ. НАШ БАЛАМУТ. НЕМА ШО ВИХОДИТИ НА ЛЮДИ З НЕДОДУМАНИМИ ДУМКАМИ.

  5. Друже, якщо шлюбний контракт то яка тоді Любов. що таке Любов, в тому числі любов до БАТЬКІВЩИНИ, почитай у Святому Письмі Посланні Св.Павла до Коринтян і ще в українського поета Симоненка!

  6. Ви коби в Галичині порєдок зробили, в потім про омріяну міфічну Україну кричіт…

   Ту о який гадючник розвів сі. Патрійоти продажні,цілу раду захопили, а інші на київсько-данєцкіх злодюг гарують..

   Доста бавитись у велику політику, почніт робити лад в нашім домі, в Галичині.

  7. Україна любить Вас, пане Полуйко, але вона сама нещасна. Бо Україна – це не Янукович з братками, Україна – це не влада, яка робить її такою. Не ототожнюйте Україну з нашою владою! 

  Comments are closed.