Через Фейсбук Насалик повідомив про саморозпуск Української партії

 •  

  Учора, 26 березня, у Калуші відбувся з’їзд Української партії, який завершився саморозпуском партії з метою об’єднання спільних сил з партією «Громадянська позиція». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Української партії, мер Калуша Ігор Насалик.

  «Прийнятий Закон про вибори створений для того, щоб у опозиційних сил не було жодного шансу і жодного інструменту, щоб впливати на долю країни, — зазначив Ігор Насалик. — Було зрозуміло, що без об’єднання жодна з опозиційних сил не пройде, а ті що пройдуть без об’єднання перетворяться на статистів і якщо ми не поступимось власними амбіціями не станемо на одній платформі і організаційно, і ідейно, ми відкинемо країну ще на 5 років назад, і для країни такий програш буде фатальним. Події 22 січня також довели, що спроби блокування без пошуку компромісів не приводять ні до чого. Практика показала, що блоки декількох партій без злиття нестійкі і при маленькому поштовху вітру вони розлітаються ображені і самовпевнені що усе зможуть подолати поодинці».

  На думку лідера Української партії, сьогодні стало цілком зрозуміло, що лише кардинальні рішення можуть стати ефективними. Тому у Калуші і відбувся з’їзд Української партії, який завершився саморозпуском партії з метою об’єднання спільних сил з партією «Громадянська позиція».

  Депутати з’їзду одноголосно прийняли таке рішення.

  «Це перший крок до об’єднання двох досвідів, — переконаний Ігор Насалик. — Українська партія — молода партія, але змогла отримати підтримку на місцевих виборах на рівні парламентських партій наприклад в Прикарпатті, лише тому, що кандидати яких вона об’єднала, мали авторитет серед населення. Вони робили прості речі які давно задекларовані державою, але вважалися утопічними та такими що не працюють… Нехай це все прозвучало пафосно, але я впевнений, що лише на одній організаційній основі навіть якщо це деколи втрата самоідентифікації може бути результат. В іншому випадку це кульбабкові структури, що мають на меті лише працевлаштування купки політиків. Для того щоб створювати правила спільного існування, а саме цим є Закони, потрібно йти з готовим планом з умінням і розумінням, з доказами результату».

  Лідер Української партії стверджує, що партійні осередки, яких є близько 200 по всій Україні, «прийняли свідоме, нелегке рішення і пропозицію «Громадянської позиції» про злиття на одній політичній та ідеологічній основі», – пише газета «Вікна».

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!