На Купала в Коломиї відбулося традиційне авіашоу (фото)

У суботу, 7 липня, коломияни й гості міста зібралися на комунальному летовищі, де щороку відбувається традиційне авіашоу. Його ініціатором та організатором є підприємець і пілот, підполковник авіації ВПС України Ігор Табанюк. В авіашоу взяли участь понад два десятки малих літаків різної конструкції з усієї України. У програмі свята також були веселі конкурси, музичні виступи, а всі охочі до екстремальних вражень могли піднятися в повітря з досвідченими пілотами.  

Захоплені коментарі про коломийське авіашоу залишив на своєму профілі у ФейсБук депутат Івано-Франківської обласної ради коломиянин Юрій Романюк. «Майже як Лє Бурже під Парижем! Супер-авіа-шоу!.. Скоро тут буде резервна ставка ВПС України для підтримки сил об’єднаної опозиції з повітря!!! До Києва летіти якихось 2-3 години і МИ на Банковій і в Міжегір’ї!»

Фото Юрія РоманюкаЮрій Романюк: “Готуюся до маршу на Київ! До Майдану, Банкової та Міжегір’я якихось 600 км! В такій зручній формі, отриманій по Ленд-Лізу, комфортно і класно! А тачка взагалі супер! Вілліс-1942 року випуску!” 

 

 


 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!