На Прикарпатті готуються до будівництва ще двох міні-ГЕС (фото)

 •  

  15 лютого в Івано-Франківську представники ТОВ «Гідропауер»компанії-інвестора – презентували проект будівництва двох малих гідроелектростанцій в селі Голошино Верховинського району.

  У обговоренні взяли участь спеціалісти програми USELF, представники Європейського банку реконструкції та розвитку, а також незалежні експертів й активісти громадянської кампанії проти будівництва ГЕС на карпатських річках.

  Втім, громадська активістка Оксана Сусяк вважає, що представники «Гідропауер», організували зустріч зі спільнотою тільки «для галочки». Адже проект вже підписаний і профінансований. «Наші друзі з ЕПЛ, БЕР, НЕЦ та інші аргументували і вказували на недоліки в проекті, та їх це мало цікавило, бо переробляти вже нема сенсу. Для фінансування цього проекту Банк мав свої критерії й вимоги щодо міні-ГЕС, а наші аргументи їх не цікавлять. Одним із прикладів їхньої брехні є те, що жителі села нібито Голошино дали згоду на будівництво. Але зустріч з громадою була організована так,  що люди не мали з чого вибирати», – повідомила у мережі Facebook Оксана Сусяк. – Їхній спеціаліст втирав гуцулам, що у Голошино буде якісніше світло. А на моє питання, куди ж направляється вироблена турбіною електрика, він відповів, що в загальну мережу. То яке може бути покращення, коли із загальної мережі і зараз поступає електрика? Якби їх вироблена електроенергія постачалася в село, то, звичайно, що світло у селі було б краще».

  У селі Голошино запроектовано будівництво міні-ГЕС греблевого і дериваційного типу.

   

  Директор ТОВ “Гідропауер” виявився зовсім юним

 •  

   

   

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!