Я буду робити все можливе, щоб “Самопоміч” виграла вибори, – Андрій Садовий

 • Сьогодні, 17 липня, до Івано-Франківська приїхав міський голова Львова та голова політичної партії “Самопоміч” Андрій Садовий.

  Він розповів про успішні проекти, реалізовані у Львові та поділився досвідом їх втілення. Потім він відповів на питання журналістів щодо своїх політичних планів та амбіцій.

  “Звісно, я, як керівник партії “Самопоміч”, завжди залишаюсь політиком, що б не робив. Але я також намагаюсь бути корисним для інших людей – своїм досвідом, своїми знаннями вношу вклад у спільну справу. Куди це записувати – чи в мої досягнення як мера, чи як лідера партії – це вже вам вирішувати. Взагалі можна вважати, що виборчу кампанію я почав 19 серпня 1968 року – коли народився. Звісно, я буду робити все можливе, щоб “Самопоміч” вигравала на президентських та на парламентських виборах.

  Він додав, що за останні три з половиною роки парламентської діяльності зауважень до фракції немає – адже депутати “Самопомочі” підтримують всі прогресивні реформи, навіть залишаючись в опозиції.

  “Ми – чи не єдина політична сила, яка не піддалась спокусам і не “лягла” під олігархат. Я цим пишаюсь. Якщо пам’ятаєте, свого часу “Самопоміч” вийшла із парламентської коаліції. Потім президент запропонував мені очолити уряд – я відмовився, бо маючи 26 депутатів, ти не можеш бути вільним у прийнятті рішень. Після цього нам підпалили сміттєвий полігон, і за кілька днів мені зробили пропозицію перейти “під крило” оліхархів. Я відмовився – і саме внаслідок цього ми провели рік у сміттєвій блокаді. Це було випробування, і ми побачили, хто є хто”, – зазначив Андрій Садовий.

 • За його словами, рейтинги, які зараз показують, що “Самопоміч” не буде фаворитом на виборах, не показують інший бік медалі – довіру людей.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!