“Я часто йду в нікуди”,– Дара Корній в університеті третього віку розповіла про особливості своєї професії

Сьогодні, 30 травня, в університеті третього віку студенти спілкувалися з письменницею Дарою Корній. Як представила її модератор зустрічі, письменниця Ольга Деркачова стверджує, Дара Корній – це зразок незламного автора.

Письменниця відома завдяки роману «Гонихмарник», написаний в жанрі міського фентезі. Книга принесла авторці третю премію літературного конкурсу «Коронація слова» 2010 року.

Корній розповіла про себе та свою роботу. “Я часто йду в нікуди. Ось нещодавно знову пішла, звільнилася з академії наук. Змусити переламати себе, а це дуже важко”, – розповідає вона. І додала, що у неї ніколи не було мрії стати письменницею. Мовляв, це сталося випадково.

А поштовхом до написання першої книги “Гонихмарник” стала її дочка. “Коли моя донька захоплювалася фентезі, читала “Сутінки”, то я пояснювала їй, що вампір не може закохатися у дівчину, бо це його їжа. Тоді моя 14-річна дочка відповіла: якщо можеш написати краще, то пиши. І для своєї Даринки я написала цей твір”, – ділиться письменниця.

Прототипом героїв стали однокласники дочки Дари. “Книга мандрувала класом, так все і почалося”, – розповідає львів’янка.

Письменниця каже, що скрізь за собою носить блокнот, автоматично записує цікаві розмови або замальовує нові персонажі для книг зі звичайних перехожих.

“Я зрозуміла, що вигадуючи історії, можна заробляти. Пишу я дуже швидко: три місяці і роман готовий. Але дев’ять місяців до того я збираю матеріал”, – посміхаючись, розповідає жінка.

Наприкінці зустрічі головний редактор газети “Галицький кореспондент” Тетяна Соболик вручила студентам дипломи про завершення навчального року в університеті третього віку. Навчання відновиться восени.

Додамо, що «Галицький кореспондент» запрошує на навчання (абсолютно безкоштовно!) в Університет третього віку.

Читайте також: Вертебрологія, травматологія та неврологія: в Університеті третього віку говорили про здоров’я

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!