Я його не знаю: неповнолітній франківець каже, що не бив сина атовця Мельничука

 • Сьогодні, 9 жовтня, Івано-Франківський міський суд продовжив розгляд справи учасника АТО Віталія Мельничука.

  Атовця звинувачують у побитті підлітка, який разом зі своїми неповнолітніми товаришами жорстоко побив його сина.

  Як наразі відомо, на Віталія Мельничука, сина обвинуваченого, напала банда підлітків з кастетом та побила до втрати свідомості. Тоді хлопця врятували перехожі, які відвели його додому.

  Після побиття батько хлопця, якого також звати Віталій Мельничук, спробував самотужки затримати і передати поліції хуліганів. 28 січня чоловік зустрів хуліганів поблизу свого будинку, і трапилась бійка, учасників якої затримала патрульна поліція.

  Суддя Олег Лазарів надав слову прокурору Федорину, який зачитав обвинувальний акт.

  “…Мельничук наніс Перепічці один удар долонею в обличчя, зламавши йому ніс. Це кваліфікується як умисне легке тілесне ушкодження, що потягнуло за собою тимчасову втрату працездатності”, – йдеться в акті.

  Мати потерпілого Надія Перепічка подала цивільний позов та вимагає у Віталія Мельничука 50 000 гривень відшкодування за фізичну та моральну шкоду.

  Обвинувачений розповів, що має двох дітей – 14 та 3 років, раніше до кримінальної відповідальності не притягався. Свою вину Віталій Мельничук заперечив, як і заявлений цивільний позов.

 • Сам Юрій Перепічка розповів, що йому 15 років, він є учнем ЗОШ № 13.

  “О 20:30 до моїх друзів на вулиці Довгій підійшли чоловік та жінка. Підійшовши до них, я почув у свою сторону звинувачення у побитті хлопця, якого навіть не знаю, та нецензурну лайку. Мельничук запропонував мені відійти, я відмовився. Тоді він мене вдарив, я впав. Далі прибігли моя мати і батько, а Мельничук витягнув пістолет і сказав, що всіх розстріляє. Конфлікт припинила патрульна поліція”, – описав свою точку зору Юрій Перепічка.

  Захисник Мельничука Веремієнко детально розпитав підозрюваного про все, що той робив 28 січня. Юрій Перепічка відповів на всі запитання, заявивши, що не знає Віталія Мельничука-молодшого особисто, не бив його та заперечив, що взагалі перебував у той день на території школи № 1.

  Після допиту потерпілого суддя Лазарів оголосив, що справу відкладають для допиту свідків. Засідання відбудеться 10 листопада об 11:00.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!