Я не впевнена, що прокуратура обрала виграшний шлях, – Сербин про позови у справі 33 багатоповерхівок

Івано-Франківська активістка та волонтерка Наталія Сербин незадоволена діями прокуратури Івано-Франківська, та вважає, що вони обрали не той метод.

Вона отримала офіційне обґрунтування, чому прокуратура направила позови саме в Івано-Франківський окружний адмінсуд, та чому саме він повинен розглядати позови стосовно незаконних рішень міської ради від 8 липня 2016 року.

До слова, не так давно стало відомо, на якій підставі Івано-Франківський окружний адміністративний суд повернув позовні заяви, які подала прокуратура у справі забудови промислової території по вулицях Крайківського – Макогона – Промислова.

Про це активістка повідомила на своїй сторінці у Facebook та розмістила отримані документи.

“Я не впевнена, що прокуратура обрала виграшний шлях. Та й багато залежить від суддів. Але позови мусять бути добре підготовлені.”, – написала Наталія Сербин.

За її словами першу відповідь надав заступник прокурора Володимир Тарованин, якого вона характеризує, як людину старої системи. “Напевне таких людей точно треба звільняти, за 19 років на прокурорській службі встиг прилаштувати сина і мало доброго дає Google про нього”, – заявила активістка.

Позови готував Любомир  Хамець. Зокерма він веде справу по Вовчинцях і заводу “Родон”, (земельна ділянка, площею 6,3201 га .), також тему руслоочисних робіт Євгена Гапича та сумнозвісна вулиця Макогона на його відповідальності.

“Подивимося, який буде результат”, – підсумувала Сербин.

Нагадаємо, Просвободівська фірма планує збудувати в Івано-Франківську 33 багатоповерхівки.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!