“Я ніколи не керував людьми”: як командир 102 бригади на псевдо “Дикий” захищає державу

 • Командир взводу на псевдо “Дикий” воює у складі 74 батальйону 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ з Івано-Франківщини. Історію військового розповіли на сторінці бригади.

  “Коли почалася війна, я якраз відпочивав з дружиною у Барселоні. Міг спокійно залишитись тут. Я працюю фрілансером, робота не прив’язана до певного місця, можу працювати в будь-якій точці земної кулі по інтернету. Але я вирішив повернутись в Україну. Літаком долетіли до Варшави, далі добирались автомобілями. В мене тут, в Україні, родина, син 11 років”, – каже “Дикий”, командир взводу.
   
  Як інформують у дописі бригади, боєць мешкає у Рівному, коли йому прийшла повістка – поїхав до Львова на курси перепідготовки офіцерів запасу, потім був направлений служити у 102 бригаду ТрО.
   
  З червня 2022 року він – у складі 74 батальйону на Запоріжжі.
   
  “Раніше я ніколи не керував людьми, – каже “Дикий”, – я звик працювати сам на себе. А тут в мене цілий взвод – більше 20 чоловік, за яких я повинен нести відповідальність. Хоча вважаю, що мені повезло – в мене у взводі всі свідомі, дорослі люди, які знають свої обов’язки і виконують їх. Мені не треба стояти над ними і постійно контролювати. Тут воюють усі за власним бажанням і у всіх спільна мета – перемога над ворогом”.

  Також читайте: Кохання, народжене війною: як двоє переселенців знайшли одне одного у Франківську

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!