Я один, а проблем багато, – голова Івано-Франківської ОДА пояснив, чому не виконує прохання людей

  • У вівторок, 16 лютого в Івано-Франківську відбулася зустріч голови облдержадміністрації Олега Гончарука з представниками громадських організацій та політичних партій.

    «Я один, а проблем багато, тому прошу розуміння. Якщо звертається людина із проблемою, а я не сам виконую прохання, то це не означає що когось не поважаю. Але, принаймні, мій заступник або керівник профільного департаменту, по якому була проблема, до вас обов’язково передзвонять і постараються дати відповідь», – запевнив Олег Гончарук.

    На жаль більшість запитань від громади та активістів так і залишилися без конкретних відповідей. Губернатор переважно переадресовував запитання до своїх заступників, які, як і годиться в один голос «обіцяли тримати питання на контролі».

  • Громаду здебільшого цікавили наболілі запитання стосовно охорони здоров’я, ремонту доріг, паркування в обласному центрі, реабілітації інвалідів та інше. За словами губернатора Івано-Франківщини такі зустрічі він планує проводити регулярно, раз на 30-40 днів. “Наші зустрічі у цьому році стануть регулярними”, – додав голова ОДА.

    Нагадаємо, Голова Івано-Франківської ОДА відвідав Коломию з робочим візитом, оскільки наприкінці березня сюди приїде більше тисячі військових.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!