Я прийшов до тями від пострілів, – “Хорват”

 • Про це повідомляє Мобільний Оперативний Штаб/Правий сектор в соціальній мережі Facebook. За словами “Хорвата”, який є членом “Правого Сектора”, конфлікт почався коли хлопці з’ясували, що “Хата Магната” належить людям Медведчука.

  Хорват

  “Конфлікт почався, коли ми з’ясували, що власники цього закладу – є люди Медведчука. Потім в нас почалась сварка, яка переросла у бійку. Потім я втратив свідомість, через те, що мене били прикладом по голові. Я не можу виключити, що нам щось підлили – заспокійливе, психотропне або снодійне.”, – йдеться в повідомлені.

  Далі він розповів, що їх почали розстрілювати практично впритул з різної зброї, били та обзивали. Навіть після приїзду співробітників правоохоронних органів, ситуація не змінилась – їх далі продовжували бити.

  “Я прийшов до тями від пострілів. “Педро” закрив мене та вони почали в нього стріляти. Нас просто розстрілювали із обріза, пістолета, двустволки… нас стріляли в упор, хлопці лежали. Много стріляли, тягали за ноги, кричали “х***е бандери”.  Потім, коли вже приїхала міліція нас продовжували бити у присутності співробітників МВС. Ми декілька часів ще лежали на снігу, нас копали ногами по голові, в живіт, били прикладами”, – розповів “Хорват”.

 • В кінці повідомлення йдеться про те, що скоро повинно з’явитись відео-звернення Заступника Командира Добровольчого Українського Корпуса, “Хорвата” до губернатора Москаля.

  Нагадаємо, що суд визнав потерпілими затриманих за бійку на Драгобраті бійців ПС.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!