“Я стомився і морально, і фізично”, – Марцінків

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків поділився своїми враженнями після завершення акції під назвою «Чиновник у візку», яка відбулася 22 квітня.

  Мер практично самотужки подолав на візку імпровізований маршрут від Вічевого майдану до «Білого будинку», втім, не зміг подолати жодного бордюру протягом нелегкого шляху.

  Окрім того, Руслан Марцінків зробив зупинку поруч із міською Ратушею, де ще й спробував на собі, як живеться у місті незрячим людям. Із зав’язаними очима він пройшов кілька метрів, після чого з острахом визнав, що «відчуття без зору, ще гірші, ніж на візку».

  13081991_1054251581297543_1831110179_n

  Міський голова визнав, що обласний центр Прикарпаття практично не пристосований для візочників.

  «Ми повинні зробити зусилля, щоб виділити додатково кошти, а саме 1 млн грн., щоб бодай у центральній частині міста люди з обмеженими можливостями могли почуватися добре. Адже сьогодні Івано-Франківськ не пристосований для цього, як ви бачили», – зазначив Руслан Марцінків.

  «Однозначно, я втомився, адже відчув усі ці навантаження. Емоційно теж втомився. Думав, що найстрашніше буде у візках, але найстрашніше те, коли ти нічого не бачиш», – додав мер.

  DSC_2381

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!