“Я здатна!”. Історія маленької українки зі синдромом Дауна зворушила весь світ

Неймовірну історію життя однієї маленької українки можна спостерігати в соцмережах. Sofia Andrea Sanchez, 7-річна дівчинка зі синдромом Дауна, наразі проживає зі своєю новою родиною в Сакраменто, США.

prognrepkauvakepnrog

 

Перші 16 місяців життя вона провела в українському притулку, серед інших дітей з обмеженими можливостями. У 2010 році, після місяців паперової роботи, благодійних внесків та поїздок до України і назад, і сім`ї Дженніфер і Гектора Санчез з`явилася донечка Софі, розповідає USA TODAY.

Ідея вдочерити маленьку українку виникла не одразу. У 2008 році народження сина зі синдромом Дауна змусило батьків подивитися на світ дещо інакше. Історія з Софією почалася з благодійних внесків і лише з часом Дженніфер подумала: “Вона потребує порятунку, то чому ним не можу стати Я”.

Зараз Софії 7 років, вона проживає у великій сім”ї – окрім неї у родині є ще три сини, один з яких також має синдром Дауна.

Дівчинка зворушує та надихає весь світ своєю історією та поведінкою, адже вона не вважає себе хворою, разом із сім`єю вони показують світові, що хвороба – це не вирок, це особливість. Відео з її участю поширюють світові зірки, нещодавно на своїй сторінці історією дівчинки поділився музикант Usher.

Софі знімається у рекламі, має офіційну сторінку та сайт. Разом з мамою вони створюють добрі відео, на яких Софі запевняє: “Ні, синдром це не страшно, це так захоплююче!”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!