Як франківські школи відзначатимуть День захисника й захисниці України

 • Освітні заклади Івано-Франківської громади активно відзначатимуть свята 79-ої річниці створення Української Повстанської Армії, Дня Українського козацтва та Дня захисника й захисниці України.

  Про це розповів сьогодні, 12 жовтня, під час оперативної наради Ігор Максимчук, директор Департаменту освіти та науки, пише “Галицький кореспондент“.

  Із 5 по 13 жовтня у всіх закладах громади відбуватимуться традиційні заходи – загальношкільні огляди строю та патріотичної пісні.

  Із 5 по 14 жовтня у школах проведуть тематичні виховні бесіди, спілкування, зустрічі дітей із учасниками визвольних змагань, бійцями московсько-української війни.

  Із 11 по 15 жовтня будуть тематичні відео привітання школярів, які викладатимуть у фейсбуці та ютубі.

  Також упродовж вересня та жовтня в школах Франківської громади відбуваються уроки мужності та зустрічі з членами ГО “Сокіл”

  Крім цього, упродовж місяця відбуваються тематичні виставки, світлини, документи й періодика в закладах освіти на відповідну тематику.

  У другій декаді жовтня проводять конкурси дитячих малюнків, присвячені дню створення УПА та Дню захисника й захисниці України.

  Також у закладах освіти проводитимуть фестивалі патріотичної пісні.

  Директор Департаменту наголосив, що всі заходи відбуватимуться згідно з карантинними вимогами.

  Читайте також: хода, молитви, панахиди: як у Франківську відзначатимуть 14 жовтня

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!